Wpis z mikrobloga

@dziabarakus: Krychowiak to jest gość, pokazuje światowy poziom na boisku, nie robi z siebie gwiazdki a kibicom daje się poznać od takiej strony, że go uwielbiają a no i się świetnie ubiera. 10/10

Mój ulubiony piłkarz
  • Odpowiedz
@Ornament: Nie, to obrażanie drugiej osoby a to nie jest normalne. Napisanie np "Nie podoba mi się styl Krychowiaka bo źle dobiera kolory" albo coś w innym stylu jest normalne. I nie przekonuj mnie, że wyzywanie innych ludzi z powodu innego stylu ubierania się jest naturalne.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Obrażanie drugiej osoby jest jedną z najbardziej normalnych rzeczy na świecie. Ludzie od zawsze się wzajemnie obrażali, obrażają i będą obrażać. Weź sobie wyhoduj kręgosłup zamiast płakać, że olaboga obrażajo. I co z tego? Wy lewacy staracie się zbudować jakąś patologiczną pluszową wizję świata, której produktem są pozbawione skóry emocjonalne kaleki które triggeruje obrażanie w internecie.
Wpisz sobie w google "pajac" i zobacz jakie są stroje pajaców. Kolorowe, pstrokate.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Bo to pattern który w 99% przejawiają tylko lewacy - plucie się, że och ach obrażajo. Cieszę się, że z całego posta odniosłeś się tylko do tego. Mniej estrogenu, więcej testosteronu chłopie.
  • Odpowiedz