Wpis z mikrobloga

@Lookbehindya: ćwiczyłam aikido ( ) wrócilam do tego w licbazie ale to już nie było to samo, zdecydowanie gorzej mi szło i w trakcie ćwiczeń miałam jakieś dziwne bóle i tragiczną koncentrację ( ͡° ʖ̯ ͡°)
lubiłam pisać opowiadania, czasem nawet jakieś wiersze
bardzo lubiłam tematykę totalitaryzmu i zimnej wojny (ale to tak koniec gimbazy bardziej)
@neilran a oki. Ale generalnie z czasem grono znajomych zaczyna się wykruszać, ludzie zaczynają pracować, zakładać rodziny. Utrzymywanie przyjaźni również wymaga czasu i pewnego wysiłku chociaż mogłoby się wydawać, że jest inaczej.
@Hilde_delaGruz: ja sam się teraz bardzo nudzę, kiedyś siłownia, nauka słówek, seriale etc. a teraz? leżę w łóżku z laptopem i nie wiem co ze sobą zrobić i czekam z utęsknieniem, aż pójdę do pracy, a w pracy czekam tylko aż będą 2 dni wolne... depresji ani nic z tych rzeczy nie zaobserwowałem
@Hilde_delaGruz: Co Cię blokuję by wrócić do tamtych rzeczy? Ewentualnie zacząć coś nowego? Hm robienie na drutach?:D. Każdy wiek ma jakieś swoje przywileje. Osobiście bym nie chciała mieć znowuż naście lat. Lichy okres tj. brak pieniędzy na różne dziwne potrzeby.
@Filem00n: ale to kwestia myślenia i podejścia, że człowiek z czasem widzi rzeczy, których wcześniej nie widział i tego się nie da cofnąć i sam się w ogóle zmienił