Wpis z mikrobloga

Mirki, przyszła przed chwilą właścicielka i powiedziała że za godzinę mamy być wyprowadzeni. Przyszła z jakimś napompowanyn gościem żeby nas.. postraszyc(?) nie mamy umowy, mam podpis że daliśmy kaucję i w smsach dowody na to że tu mieszkaliśmy. Może nas tak #!$%@?? #prawo pisze na szybko bo dopiero wyszla a.. mamy godzinę
  • 119
  • Odpowiedz
  • 13
Dobra, trochę spokojniej. Nie jestrm studentem, wynajomowalem chate od trzech miesięcy. Obiecywała że przyniesie umowę i #!$%@?. Mi to ryba, babka zachowywała się spoko. Ostatnio była powierzyć coś, tak z dupy. Zobaczyła że są pęknięte drzwi i kant ściany (upadła nam szafka, jak orsenosilismy). Robimy imprezy, owszem kto nie robi? Nigdy nie było interwencji policji, raz sąsiadów i sciszylismy - luz. Piszę jak idiota? Okej, nie komentuje. Policja przyszła, zobaczyła że spakowani,
  • Odpowiedz
Siedem mieszkań wynajmowałem w swoim życiu i za każdym razem kaucję dostawałem z powrotem. Całą. Siedem razy miałem umowę. Siedem razy miałem bardzo dobre relacje z właścicielami. Może dlatego, że nie byłem wrzodem na dupie, a cudze mienie traktowałem jak swoje...
  • Odpowiedz
  • 3
@MalyBrzydal nigdzie nie napisałem że pozbywalem się kaucji ani że na imprezie powstały szkody Panie TVN ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dam namiary, zrobię zaraz wpis ale kolego, wyhamuj z ocenianiem bo nie mam głowy na takie gadki teraz.

Stalo się, raz jeszcze rozwaliłem prysznic z różowym, poszło z kaucji. Bylem wrzodem na dupie? Hm, niech Ci będzie. Nigdy mnie przed czasem nie wyrzucili z mieszkaniem
  • Odpowiedz
@Wiadrodziej: skoro nie ma umowy, czyli nie ma waszych danych i nie chciała oddać kaucji to mogliście jej przez tę godzinę #!$%@?ć mieszkanie żeby na pierwszy rzut oka nie było widać, pomazać ściany za meblami, #!$%@?ć podłogę pod dywanami, poprzecinać kable od sprzętu agd itp
  • Odpowiedz
  • 2
@MalyBrzydal moment, moment Panie TVN. Nie straciłem kaucji, w sensie całej. Zostało mi potrącane ale nigdy nie zabrana całej, więc nie szukaj afery - chyba że trolujeszu, to luz ;)

Zrobię wpis ale jutro. Rano do pracy, muszę #!$%@? pijany kolejne drzwi i ścianę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz