Wpis z mikrobloga

Jak już pisałem tutaj - 27 czerwca 2016 roku - buchnęli mi rower z garażu podziemnego. W międzyczasie:
1) Sąsiad powiedział, że tego dnia widział podejrzane czerwone auto w garażu
3) Dostałem taśmy i zacząłem szukać czerwonego auta
4) Znalazłem czerwone auto i podejrzanych
5) Nie ma punktu 2)

Napisałem podejrzanych bo nie widać w 100%, że koleś wyprowadza akurat mój rower.

Z ciekawych informacji to sąsiad widział to auto w garażu już o godzinie 15:00. Złodzieje wyjechali z garażu o 17:43. Ponad 2h kręcili się po garażu i węszyli co by tu zabrać. Wyjechali na luzie w momencie gdy ktoś wjeżdżał i brama się otworzyła.

Auto to:
TOYOTA YARIS 1.3 VERSO LUNA
WB 3977L

Dzisiaj lecę na komendę dostarczyć nowe poszlaki.

W sumie trochę podoba mi się ta "zabawa" w Sherlocka ;)

Bezradności ciąg dalszy. Jakoś nie wierzę, że te poszlaki pomogą.

#wykopcsi #zlodzieje #rower #warszawa #niewiemjaktootagowac #gorzkiezale
addict83 - Jak już pisałem tutaj - 27 czerwca 2016 roku - buchnęli mi rower z garażu ...

źródło: comment_jaVy0dy7LsEWTCVAbbgb8bVwCPvnmpLh.jpg

Pobierz
  • 11
@addict83: czemu nie? o ile bagietom będzie się chciało to namierzą ich zapytają o alibi i jeżeli faktycznie zajumali to żaden sąsiad nie potwierdzi że go odwiedzali a to już całkiem mocna podstawa do udowodnienia winy
@addict83: wołaj cumplu jak sprawa się potoczyła, chociaż obawiam się że rower już znalazł dawno nowego właściciela.

Sprawdziłem również Twój poprzedni wpis - Kona faktycznie pierwsza klasa i będę się rozglądał jak zobaczę podobną ramę.
Wczoraj jakis typek ukradl moj rower.
Z monitoringu wiem ze wjechal do hali garazowej, łomem wywalil drzwi do schowka, zapakowal rower do auta a nastepnie wyjezdza czerwoną toyota yaris verso o numerach rejestracyjnych WB3977L z moim rowerem w srodku i znika.
Moze ktos gdzies zwroci uwagę.
Rower szosowy MERIDA ROAD LITE 905 w rozmiarze ramy L (57 -59 cm).
Rama aluminiowa + widelec przedni carbon.
Osprzęt: pełna grupa Shimano 105 - łącznie