Wpis z mikrobloga

@Andczej: Mogę jedynie podejrzewać, że robisz to za darmo. Dlatego nazwałem to frajerzeniem.
To aż do porzygania jest jak ciągle tylko polecasz IBG, jakby to była jedyna słuszna opcja. Zrozum, że tu na wykopie w większości siedzą dzieci, a te kilka osób, w tym Ty, robicie taką promocję IBG, że głowa mała. Później taki nieświadomy wykopek myśli, że wszędzie źle, tylko na IBG jest dobrze kupić.
W czym taki ten IBG
@Jelen_Szlachetny: Nigdzie nikogo nie zmuszam, nigdzie nie piszę że gdzieś indziej jest źle, tylko informuję co jak jest.

W czym taki ten IBG jest dobry? Że zanim zaczną realizować zamówienie to mija często 3-4 dni?


Jak większość sklepów. Ewentualnie masz status WYSŁANO przez 3 dni.

Jak ktoś chce mieć przede wszystkim gwarancję to kupi w Polsce, gdzie firmy obowiązuje prawo konsumenckie itd.


Gwarancja w PL jest gorzej realizowana, bo jest robiona
To aż do porzygania jest jak ciągle tylko polecasz IBG,


@Jelen_Szlachetny: Jeszcze jedno, ktoś pyta więc polecam. Ostatnio nawet przestałem bo mi się już nie chce, czasem tylko coś napisze i tyle. Na PW też już rzadko polecam.
@Andczej:

Nigdzie nikogo nie zmuszam, nigdzie nie piszę że gdzieś indziej jest źle, tylko informuję co jak jest.


gdyby chodziło tylko o czystą pomoc to można napisać: Można zamówić, tutaj, tutaj, tutaj, a ja ze swojej strony polecam sklep ibg bo..

Jak większość sklepów. Ewentualnie masz status WYSŁANO przez 3 dni.

Tak tak, broń sklepu, broń.

Gwarancja w PL jest gorzej realizowana, bo jest robiona przez janusza lub też wysyłka do
to można napisać: Można zamówić, tutaj, tutaj,


@Jelen_Szlachetny: I zazwyczaj tak robię ale jeśli ktoś piszę że kupując w XXX oszczędza 300zł to tylko zwracam uwagę, bo widać nie widzi różnic

Tak tak, broń sklepu, broń.


Nie bronię bo nie widzę w tym sensu.

Poza tym "wysyłka do chin" jest wtedy w obowiązku sprzedawcy. Ty oddajesz do sklepu i nic Cię nie martwi. Jest gwarancja, rękojmia.


Czy ja gdzieś napisałem że
Kłóciłbym się dalej ale nie mam czasu więc pozwolę sobie pozostawić ten spór i wracam do pracy bo trochę jej mam. I miłego dnia.


@Andczej: Spoko, też miałem już zakończyć. Ogólnie mam do Ciebie szacunek, bo w sprawach chińskich często dobrze doradzasz. :) No ale musiałem napisać to co mnie razi. ;-) Miłej pracy. Ja idę spać, po pracy.
@Jelen_Szlachetny:

Ogólnie mam do Ciebie szacunek

+1

bo w sprawach chińskich często dobrze doradzasz


Dlatego staram się wykorzystać swoją pozycję, sam nie raz pewnie widzisz jak jakieś zielonki umysłowe coś polecają i nie mają pojęcia o czym piszą
@latajacedrzewo: wstawiłeś link do wersji 2gb ram, a szukam tyko 3/32 a nie 2/16.

Uczepiliście się tego dobrego Mirka @Andczej nie wiem dlaczego.
U goldiego wersja, którą wybrałem (Snap 650, 3gb ram) razem z przesyłką kosztuje 200,43 dolanów.
Fakt, jest to 30$ mniej niż na #ibuygou, ale nie mam tutaj pewności co z Vatem i nie mam dwóch lat gwarancji.