Wpis z mikrobloga

@Axelio: Grałby. Kiedyś miałem tak samo z dyskietkami 1.44. 3 wielkie pojemniki dyskietek, a na nich tyle skarbów... Byłem mały, rodzice kazali wyrzucić, bo miejsce tylko zabierało. Teraz tych gier po nazwie w internecie nie mogę znaleźć. Szukałem, pytałem już gdzie się da. Nie ma :(
  • Odpowiedz
@Axelio: tak sie składa, że też mam dobrą kolekcje na pegazłoma (w tym kilka oryginalnych cardów na famicoma), to co pokazałeś to w wiekszości crapy na glucie, za które ogarniety człowiek nie da wiecej niż 5 zł.
  • Odpowiedz
@OSH1980: Sam tytuł nic nie da. To była platformówka, zaczynało się w jakimś lesie, grafika miała dużą paletę kolorów, a bohaterem był Daniel/Damian/Denis (obstawiam Daniela, utknęło bo pierwszy raz spotkałem się z tym imieniem w grze) i tytułem gry było właśnie imię bohatera. Gry, które znalazłem szukając po tych nazwach miały uboższą grafikę, niby gdzieś tam był motyw lasu, ale ta naprawdę była dobrze zrobiona.
  • Odpowiedz
@OSH1980: No zapadła się pod ziemię :D tak samo była kiedyś polska gra edukacyjna na prawdopodobnie 5 dyskietkach. Był tam motyw ZOO i lokomotywy. Jaka by nie była też zniknęła, zaginęła na zawsze :x
  • Odpowiedz