Wpis z mikrobloga

@acidd: cóż.. przynajmniej ugrałem tym zajściem wolny poranek :) Świat chyba nie #!$%@? kiedy jednego kierownika nie będzie w firmie skoro świt :P
  • Odpowiedz
@koorekk: nic. to taki zwykly hate miedzymarkowy. Ale osobiscie nienawidze pokretelka swiatel rodem z niemca. Swiat aut dzieli sie na 2: pokretelko niemieckie obecne co najmniej rowniez w fordzie i pokretelko francusko-wloskie przy kierownicy w migaczu, obecne co najmniej w fiacie, peugeotcie i subaru. To niemieckie jest dla mnie mniej intuicyjne i czesciej zapominam o wylaczeniu nim swiatel. To w migaczu pozwala ci na szybkie spr swiatel podczas jazdy (reka na
  • Odpowiedz
@etimeel:
Jeździłem fordem i fiatem. W fordzie nie było do czego się przypierdzielić pod względem elektrycznym, ale we fiacie musiałem stycznik dorzucić, bo ufajczyła mi się manetka. Także ten..

@Kreation: E46.

Wiecie Panowie.. #!$%@? mnie co jest w innych autach ;) Nie widzę problemu w automatyzowaniu urządzeń w samochodach, ale jestem zdania, że ułatwianie niektórych zadań może powodować problem.

Włączenie i wyłączenie świateł to nie jest jakaś filozofia, nad którą
  • Odpowiedz
@koorekk: true and not true. Akurat komputer moglby odcinac aku gdy napiecie spadnie ponizej 11-12v bo i tak jak spadnie to sie aku zepsuje, nie mowiac juz o zapaleniu
  • Odpowiedz
@etimeel:
Swoją drogą sprawdzę czy jest taka możliwość w tym bmw. Nawet elektrycznie to zorganizować na styczniku.

Edit.: Jest opcja aktywacji świateł do jazdy dziennej. Pracują tylko z kluczykiem w stacyjce.
  • Odpowiedz
Włączenie i wyłączenie świateł to nie jest jakaś filozofia, nad którą trzeba pochylać się przez pół życia.


Podobnie jak pierdyliard innych rzeczy które się dzieją automatycznie gdy odpalasz współczesny samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta funkcja mogłaby być nie zautomatyzowana, bo jedziesz w deszczu i mija Cię samochód widmo na "diodo dziennych" światłach, bo "kierowca" wrzucił pstryk świateł na automat zamiast włączyć normalne światła, które umożliwiałby określenie jego
  • Odpowiedz
@Naciass:
Własnie problem z tym.. że mam z tym problem :P
Najprawdopodobniej mikrostyki w zamku drzwi kierowcy. Czasem działa czasem nie, ale cena oryginalnego nowego zamka w ASO mnie wystawia z butów więc póki co przekładam ten wydatek ile mogę.
  • Odpowiedz