Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja była się mnie boi. Dokładniej to się boi mojego wzroku. Wzrok jest pogardliwy i z tego co mówi moja matka widać w nim złość. Ogólnie kilka osób mi mówiło, że nie wolno mi sie tak patrzeć.

Na nią się wtedy tak spojrzałem i do tego z wielką złością, że dziewczyna osunęła się na ziemię. Zaraz po tym zdarzeniu, rodzice jej kazali że mną zerwać. Ona chyba nie mogła to ja to zrobiłem. Później jej siostra mi mowila, że tamta się podobno bardzo wystraszyła, chociaż jej nigdy krzywdy nie zrobiłem.

Minęło już 6 lat,a dziewczyna przed wyjściem na miasto ze znajomymi i swoim chłopakiem pyta się kogo może czy aby na pewno mnie nie będzie. Szczerze to dobrze jej idzie, bo nie widziałem jej na oczy przez ten cały czas.

Raz jakaś patologia się do mnie doczepila jak się nich pogardliwie spojrzałem. Podeszli do mnie i jeden się zapytał czy czuję się lepszy od nich. Delikatnie się uśmiechnąłem, ale dziewczyny z którymi byliśmy zdążyły wejść między nas i uspokoić sytuację.

#wzrok #oswiadczeniezdupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Moja była się mnie boi. Dokładniej ...
źródło: comment_sPgfg0afk4pVQceEqUMud37FpMREtANx.jpg
  • 8