Wpis z mikrobloga

442 796 - 205 = 442 591

Wyprawa dookoła Polski: dzień XIX (30.06.2016)

Czyli polskie drogi takie piękne... Polskie drogi takie #!$%@?ące...

Rano próba rowerka elektrycznego... Meh, pomaga przy starcie, pomaga pod górkę, meh nie dla mnie... Jak tu się zmęczyć?

Na zdjęciu coś co występuje przynajmniej raz dziennie, gdy jestem na północy Polski, a i inne części kraju lubią zaskoczyć czymś takim. Momentami fizycznie nie da się jechać, czasami ucieka się na łąkę, z trawą po kolana, byle tylko nie pchać się przez ten syf. Po drodze Drohiczyn, gdzie jest Wzgórze Zamkowe z widokiem na zakole Bugu. No i kapliczka na polu gdzie lądował helikopter z papieżem.

Szybka jazda do Sokołowa Podlaskiego. Wylądowałem u @Rymbaba. Zrobił świetną kolację, warzy własne piwko, więc żal było nie skorzystać ze sposobności spróbowania jego witbiera i stouta. Poopowiadał mi ciekawe rzeczy o zwierzaczkach i obejrzeliśmy razem pierwszą połowę Polska - Portugalia. Potem poszedł do pracy, więc obowiązki hosta przejęła żona. Dogrywka, karne i do spania. A dokładniej, to praca, tworzenie trasy na następny dzień i do spania.

Strava i Endomondo.

#100km #200km (nr 22) #metaxynarowerze #rowerowyrownik
metaxy - 442 796 - 205 = 442 591

Wyprawa dookoła Polski: dzień XIX (30.06.2016)

...

źródło: comment_ssBOg6aALjACikEn8pyDhEWlSjm9WwlK.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
mieliśmy z bratem plan na otworzenie kwatery z pokojami :P

@faramka w Oświęcimiu?! Metalowe prycze i codzienne pobudki przez pokojówki z owczarkami niemieckimi?
¡ hłe, hłe
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
obóz i kolonia karna, takie tam atrakcje... Nie martw się, od jutra znów deszcz!

@faramka nadawałabyś się na komendanta. Nawet prognozę pogody masz niczym wyrok śmierci...
  • Odpowiedz