Wpis z mikrobloga

kolejki do lekarza ortopedy to jedna z największych patologii. Stanie Ci się coś w rękę czy nogę (nawet jak na pogotowie pojedziesz to i tak w gips cię wpieprzą nic więcej zazwyczaj), poczekasz nawet rok - w tym czasie można doprowadzić się do kalectwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ortopeda zawsze prywatnie !
@DzonyNajedzony: @bury256: ciężko jest wszystkich jedną miarą ocenić. Część spóźnia się bo jest najzwyczajniej w świecie leniwa, #!$%@? mają. Jednak są przypadki gdzie rano przedłuży się raport na oddziale, po czym wyjdzie, że jakiś inny lekarz nie wyrobił się z powrotem z dyżuru z miejscowości oddalonej o 50-100km, przez co przy operacji musi go zastąpić wasz lekarz. Są też przypadki gdzie właśnie wasz lekarz jest najlepszy w robieniu danej operacji
@Endorfinek: sa rozne pakiety i oferty. nawet jak Ci podam ile place to nie bedzie wiarygodne bo cena zalezy od zbyt wielu zmiennych. poszukaj sobie w internecie. nawet na gruponie kiedys byla jakas oferta. najlepiej wciagnac w to cala rodzine i wtedy koszty sa bardzo male :)
@bury256:
Sama prawda, chodzę regularnie do jednego lekarza a obok jest pokój okulisty. Mają 5 numerków na DZIEŃ, i od rana walka. Ogólnie do nie któzych lekarzy trzeba ustawiać się w kolejce zanim ośrodek jest otwarty :D Patologia
ja nie kumam że nie można do #!$%@? pana zarejestrować petenta na daną godzinę tylko trzeba #!$%@?ć taki cyrk


@oleks: śpieszę z wyjaśnieniem: ponieważ ludzie to debile. Dużo ludzi rejestruje się, a potem najzwyczajniej w świecie nie przychodzi. Nawet nie zadzwonią, żeby odwołać wizytę, tylko po prostu się nie zjawiają, a następnego dnia dzwonią, że coś im wypadło i chcieliby następny termin. I niestety, ale takich osób jest bardzo dużo. Dlatego,
@bury256: Jak to jest możliwe, że mnie nie zdarzają się takie przygody? Gdy 2 lata temu złamałem obojczyk, to po prostu zostałem przyjęty. Gdy trzeba było przyjść na przegląd, to po prostu przyszedłem. Niesamowity ze mnie szczęściarz.
@bury256: co to #!$%@? za #!$%@? metody, jak dla mnie takie chore sytuacje powinny być karane... u mnie czy do rodzinnego czy do specjalistów u różnych u których byłem rejestruje sie telefonicznie na godzine i przychodzisz na tą godzine i wchodzisz, nikt #!$%@? nie stoi od 4 rano...
@siodemkaxx: W całej tej sytuacji mój mały uraz i pora roku czyli sytuacja jest znośna. Wystarczy sobie wyobrazić starszą osobę w gipsie przy -15 stopniach w zimie o 4 rano pod przychodnią, przecież to jest katorga.
Cały problem polega na tym, że na całe miasto 60,000 ludzi jest trzech ortopedów którzy głównie przyjmują prywatnie.