Wpis z mikrobloga

@AvantaR już kiedyś o tym pisałem.. Jako turyście to każde kaiten sushi będzie dobre i lepsze niż w Polsce. Jeśli jesteś smakoszem i jadłes dobre sushi w Polsce i zjesz dobre tutaj to od razu poczujesz różnice
  • Odpowiedz
@AvantaR ależ oczywiście, nowatorskie zamawianie przez tableta pozwala uniknąć bariery językowej. Teraz większość dużych sieci kaiten sushi tak ma. Ja lubię sushiro tam jeździ shinkansen
  • Odpowiedz
@ama-japan: Generalnie może polecisz jakieś dobre miejscówki z jedzeniem (niekoniecznie sushi) w Tokio? Takie, co by nie zbankrutować. Na pewno chcę się przejść do tego mega taniego co Gonciarz był, bo mnie ciekawi, ale wszelkie ciekawe opcje mile widziane :)
  • Odpowiedz
@AvantaR hmm... Może odpowiem tak.. Dobrych miejscówek jest dużo. Rozmaitych restauracji w Tokyo jest kilkadziesiąt tysięcy jak nie więcej, zależy co chcesz zjeść. Polecam rodzinne restauracje jak sayzeria, gusto itp. Tam zjesz tanio i dobrze i są opcje nomihodai czyli pijesz ile jesteś w stanie. Jest wiele yakitori, czy grillów, ja osobiście uwielbiam koreański w Shinjuku.

Poszukaj sobie tutaj http://www.gnavi.co.jp/en/s/
  • Odpowiedz
@ama-japan: No właśnie przeróżnych stron itd. znalazłem pełno, po prostu chciałem rekomendację od kogoś kto jest na miejscu. Znajomy Tokijczyk nas pewnie gdzieś też weźmie.
  • Odpowiedz