Wpis z mikrobloga

#januszesimracingu, poprawiłem te wasze skiny. Przy okazji przypominam, do paczki wysyłamy skiny 2048x2048 i eksportujemy je z kompresją DXT5 ARGB 8 bpp. Na dysku możecie sobie zostawić w pełnej rozdzielczości :)

Jak zwykle też wygenerowałem do wszystkich malowań prewki w stylu Kunosowym i dodałem brakujące ikonki. Wszystko zostanie dołączone do downloadera #acleague.
RealAKP - #januszesimracingu, poprawiłem te wasze skiny. Przy okazji przypominam, do ...

źródło: comment_grm2j1GplLQQ4MZenSfMIFkXz30hsPN9.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@RealAKP: jako, ze mam slaby sprzet zrobilem paczke ze skinami o zmniejszonej rozdzielczosci (jednak 1024x1024, a nie 512x512), ktore maja po 1.33mb i mniej obciazaja grafike. Ponadto pozbawiona jest skinow rekawiczek, zalog itp rzeczy, ktore rowniez byly w wyzszej rozdzialce. Daniel S mial tez problem z plynnoscia, moze mu to cos pomoze.

Tutaj link: https://drive.google.com/open?id=0B6_I6o59iXONNTZMRmtCLUUyWkk

Jezeli ktos odczuwa mocne spadki wydajnosci, poza oczywistym obnizeniem jakosci grafiki, wylaczeniem aliasingow i fast-approx aliasingu,
  • Odpowiedz
Mam takie pytanie. Czy po zmianie na pracę w systemie 32 bitowym macie przyrost FPS ? W moim przypadku nie da się w ogóle odpalić assetto w 64 bitach a jeżeli się uda to mam 20 FPS
  • Odpowiedz