Wpis z mikrobloga

ZOJMERS VS. KOSTEQ64

OPIS OD ZOJMERS

Skład na mecz
PG Kidd
SG Wade
SF Havlicek
PF Nowitzki
C Shaq
6 Schrempf
7 Larry Johnson

matchupy
Kidd vs Paul/Westbrook
Wade vs McGrady/Moncrief
Havlicek/Johnson vs Leonard
Nowitzki/Schrempf vs McHale
Shaq vs Wilt

Praktycznie jestem przekonany, że Leonard i Moncrief (jeśli wejdzie) będą kryli Wade'a, mojego topowego strzelca. W rozegraniu dwaj topowi rozgrywający swoich czasów, dla mnie jedyną przewagą CP są jego zdobycze puntkowe, w
VOJTAZZZ VS. GIBPOTATOE

OPIS OD VOJTAZZZ

brak

OPIS OD GIBPOTATOE

Piątka startowa na mecz

PG Kobe
SG Drexler
SF Stojakovic
PF Bosh
C Russell
6 Webber
7 Thompson

Obrona: Na pewno rywal będzie ustawiał grę na MJ więc musze na niego rzucić kopię/plaster w postaci Kobasa. Bedzie to wyrównany mecz ze względu na podobny styl gry lecz Kobe do spółki z Drexlerem moze napsuć krwi dla Mistrza. Peja zajmuje się Billupsem który
MIROSLAWSUCHOKLATES VS JNK21

OPIS OD MIROSLAW
SUCHOKLATES

C. B. Wallece
PF. K. Malone
SF. K. Durant
SG. R. Miller
PG. J. Stockton
6. D. Wilkins
7. E. Hayes

Kolejny raz gram to samo. Wallece stawia zaslony, zbiera i dobija atomowymi wsadami niecelne rzuty kolegow.
Malone i Stocton graja swoje. Gasol przeciw Malone’owi? Lubie Pau, ale on nie ustanie na nogach przeciw Karlowi.
Moi strzelcy, czyli Durant i Miller kraza za linia
PAROOOW VS AVENERGAL

OPIS OD PAROOOW

Dzisiaj krótko, bo i pomysł prosty.

Obrona:

Strefa. Strefa. Strefa. Sądzę, że przeciwnik
się tego nie spodziewa. Strefa jest najlepszą obroną, na drużyny które nie są wybitne w rzutach za 3. Przeanalizujmy przeciwnika. Jedyny gracz powyżej 35% w karierze za 3 to Richmond. Gary Payton 0.8 trójek na mecz, skuteczność 32%. Laimbeer, który dla wielu z was jest graczem który świetnie rozciąga atak, trafiał tylko 0.6
APPYLAN VS KTOSTUJESTDIESLEM

OPIS OD APPYLAN

BALL DON'T LIE!
https://www.youtube.com/watch?v=kH0-QR9IzM4

s5:
Curry
West
Worthy
Duncan
Parish
ławka:
Rice
Barkley

Barkley gra 14 minut wchodząc za Worthy'ego. Rice out.

Rozgrywa West, Curry gubi obrońcę na zasłonach, Worthy/Barkley ścina do kosza lub ustawia się korzystnie na półdystansie. Jeśli na Weście będzie grał Robertson, krótka piłka, West > Big O. Oscar może i lepiej zbierał, ale to zawsze West miał większy wpływ na drużynę, przez
PIOTR-ZBIES VS BURBONEK7

OPIS OD PIOTR-ZBIES

Tym razem będę walczył z najniższym wzrostowo składem.

Przewidywany przez skład burbonka:
PG - PIN
SG - Artest / Parker
SF - Pippen
PF - Garnett
C - Zo

Mój skład:
PG - VC
SG - Kukoc
SF - Hill
PF/C - Mikan
PF/C - KAJ
6th - Manu
7th - Elg

Podejrzewam, że najszybciej burbonek jako rozgrywającego da Iversona z powodu znakomitych statystyk w przechwytach