Wpis z mikrobloga

@zielonamarchewka nawet jeśli to nie był fejk, to taki gruby gwóźdź nie mógł wbić się zbyt głęboko, ewentualnie dziubnac mocniej, po drugie iluzjonista widać ze nie wali jej ręką na gwoździa z całej siły, jednak jestem zdania że to fejk, na początku jej wyk jest w miarę realistyczny a później po paru sekundach jakby już jej przeszło, czyli dziubnelo tylko, i na koncu to ała...ała...takie sztuczne
@zielonamarchewka: Nie wiem czy będzie kiedyś możliwość udowodnienia tego na 100%, ale moim zdaniem fake.
Jak wkładał gwóźdź w deskę to ostrą stroną do góry, i w taki sposób że podnosząc rękę podniosłaby gwóźdź razem z deseczką a nie sam. Poza tym jest ostrą stroną w dół, co widać na zdjęciu które załączam. Fake & gay.
I skoro podnosząc rękę gwóźdź w niej był, to rana musiałaby być szyta..
Jeśli jakiś
Pobierz Jasiek794 - @zielonamarchewka: Nie wiem czy będzie kiedyś możliwość udowodnienia tego...
źródło: comment_xM0kMksnSINu4BCpFLnlADzsPr63D3cU.jpg
@Jasiek794:
Moim zdaniem
1. Gwóźdź był w każdej torebce. Tylko że nieprawdziwy - składany (patrz oświadczenie pnś/tvp na fb). Do jednej z torebek wsadził go na wizji, do pozostałych były wsadzone wcześniej. Widzowi wydaje się że jest tylko jeden.
2. Przygotowując trick ktoś do jednej z pozostałych torebek błędnie wsadził "gwóźdź" odwrotnie (łebkiem do góry).
3. W zgniecionej torebce (innej niż tej przygotowanej przez magika) był gwóźdź wsadzony odwrotnie i nie
Jak wkładał gwóźdź w deskę to ostrą stroną do góry, i w taki sposób że podnosząc rękę podniosłaby gwóźdź razem z deseczką a nie sam.


@Jasiek794: No właśnie, każdy się spodziewał że będzie deseczka, a on zrobił taki trick że zniknęła.
Właśnie tak się zabawia widownie.