Wpis z mikrobloga

wiecie dlaczego Cristiano Ronaldo nigdy nie będzie dla mnie najlepszym piłkarzem na świecie?

bo jest kiepski w myśleniu o drużynie, gra egoistycznie (wczoraj strzelił w siatkę, zamiast stworzyć 100% sytuację dla nadbiegającego kolegi), przed dogrywką też oddalił się od swojej drużyny i leżał z własnym masażystą.
oprócz tego wydaje się być bardzo arogancki, jak coś mu nie wychodzi to strzela miny i szuka winnych wszędzie tylko nie u siebie.

a najlepszego na świecie sportowca powinna cechować nie tylko wiara we własne możliwości i pewność siebie, ale także pokora. u Ronaldo tego nie ma, przynajmniej w grze reprezentacyjnej.

#mecz #oswiadczenie #euro2016 #pilkanozna
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alejandra15: pooglądaj mecze najpierw , trochę poczytaj i potem pisz czy ktoś jest gejem czy nie i czy jest egoistyczny... Takie rzeczy piszą tylko ludzie którzy są zazdrośni. To że włosy żeluje pokazuje wyłącznie to że o siebie dba a jeżeli chodzi o ciężką pracę to żaden piłkarz na świecie nie pracuję tak cięzko jak on
  • Odpowiedz
@maaniek19: ale ja właśnie napisałam, że mam gdzieś to że jest gejem albo nim nie jest, nie ma to dla mnie znaczenia. i mówię o jego grze na boisku, że jest egoistyczna, a nie że on jest egoistą jako człowiek.
w życiu zdaje się być dobrym człowiekiem, zaangażowanym charytatywnie etc.
  • Odpowiedz
@alejandra15: Wiesz, ja siebie bym Januszem nie nazwał, bo znam się na tym sporcie i trochę tego oglądam. Ronaldo jest tytanem pracy i za to należy mu się szacunek. Z piłkarzy których wymieniłaś jedynie Iniesta zbliżony jest poziomem w jakimś stopniu do Ronaldo, jednakże to nie jest materiał na najlepszego piłkarza na świecie, ot idealny przykład kogoś niedocenianego (na miarę umiejętności of course).

Tak czytam i podziwiam siebie jak bardzo
  • Odpowiedz
@alejandra15: rozumiem , ale Ronaldo zmienił się , wystarczy pooglądać mecze z przed paru lat , wtedy był egoistą i również mnie to denerwowało , bo oddawał po 30 strzaów na mecz , z tego może z 6 w światło bramki. Ale myślę że się zmienił i przede wszystkim dorósł.
  • Odpowiedz
@feniks_pn: a na czym polega to, że się znasz? jakieś kursy pokończyłeś z wiedzy o futbolu?
bo jeśli twoja wiedza się opiera tylko na tym, że oglądasz mecze to mnie nawet nie rozśmieszaj.
bez odbioru
  • Odpowiedz
@feniks_pn: Jak Krystyne szanuje, to również jestem zdania, że czasami jego teamspirit jest parę lvli za nisko. Obrażanie się na kolegów, że wbili do siatki piłkę którą on miał wbić? Brak udziału w celebracjach po bramkach? I nie piszcie mi tutaj, że był zły na siebie, bo to bujdy :D

Co nie zmienia tego, że w tym momencie jest jednym z 2 najlepszych piłkarzy na świecie, którzy nigdy nie osiągnęli
  • Odpowiedz
@emipk505: wymieniłam tylko kogo lubię, nie twierdzę, że nie aktorzą. tak się najwyraźniej gra w piłkę w Hiszpanii, czego oczywiście nie popieram. ale ci piłkarze, których wymieniłam mają w sobie team spirit, przecież to jest esencja futbolu. a nie bycie niezgranym indywidualistą.
  • Odpowiedz
@alejandra15: zobacz sobie statystyki z tego roku ile Ronaldo ma asyst i porównaj z innymi piłkarzami. To Cię powinno przekonać o jego egoistycznym podejściu do gry. Jakbyś pisała to dobrych parę lat temu, to jeszcze bym przymknęła na to oko. Murinho bardzo ładnie go ogarnął około 2010 roku pod tym względem.
EDIT: wołam @Oskarek89 bo takie rozmowy to tylko z nim :D
  • Odpowiedz
a na czym polega to, że się znasz?

bo jeśli twoja wiedza się opiera tylko na tym, że oglądasz mecze to mnie nawet nie rozśmieszaj.


@alejandra15: nie no c--j. To że ktoś ogląda mecze to żaden argument. Przecież wystarczy obejrzeć 2-3 spotkania co puszczają w ogólnodostępnej TV. 48 spotkań w klubie w samej Lidze Mistrzów i La Liga 51 bramek 16 asyst. Ot średniak. Nie ma co kandydować do miano
  • Odpowiedz
a najlepszego na świecie sportowca powinna cechować nie tylko wiara we własne możliwości i pewność siebie, ale także pokora


@alejandra15: to nie wybory miss albo najmilszego człowieka świata. Sportowiec musi być dobry technicznie i fizycznie, pokora nie ma tu nic do rzeczy
  • Odpowiedz
@emipk505: ale ja pytam o reprezentację i np. statystyki od ostatnich mistrzostw świata :) no nic, podejrzewam, że żadna strona nie przekona drugiej.
PS, ja wiem, że on jest bardzo dobrym piłkarzem, dyskutuję dlaczego wg mnie nie jest najlepszy na świecie.
  • Odpowiedz