Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj bylem 1 raz w klubie. Zwinalem sie o 4, teraz jest 7 a ja juz sie obudzilem, mam kaca i w ogole...
Bylismy wczoraj swietowac zdanie na nastepny rok studiow. Jakos to bylo bo siedzielismy na lozy, ja pilem piwko i te sprawy a potem poszedl czas na taniec.
Bylo ze mna pare sstulejarzow. Stuleje tanczyly wokol siebie, prawie ze z soba, tak na parkiecie, i mieli #!$%@?.
A ja probowalem tanczyc na parkiecie, tez sam, ale probowalem do jakiejs loszki sie do dokleic. Ale jestem #!$%@? i nie wiedzialem jak. Wiec przy tancu probowalem podejsc do jakiejs loszki i zlapac kontakt wzrokowy. I #!$%@? wszystkie sie odsuwaly...

Powiedzcie mi jak tanczyc z loszkami w klubie i jak przelamac stuleje? Bo troche jak creep pewnie wygladalem skoro sam tanczylem i przyblizalem sie do roznych loszek... no chyba ze mialy chlopakow czy cos...

ps. nie jestem brzydki, 6/10 zadbany dobrze ubrany itd. i muskularny
##!$%@? #tfwnogf #klub #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
@no_i_w_ogle: widzisz Ciebie to denerwuje a na inne dziala. Mam kolege rocznik 96 ktory na pierwszym roku studiow zaliczyl z dokladnoscia do jednej 39 loszek. Wszystkie z klubu i do wszystkich podchodzil od tylu w tancu... Nie musze mowic ze z tych 39 nie wszystkie byly singielkami ale to osobny temat
@ulany: ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą, ale dla ludzi z normalną moralnością i zasadami w życiu nie jest normalne ocieranie się o innych ludzi w tańcu. Ja sobie takiego zachowania nie życzę i często musiałam jasno dawać do zrozumienia, że mi się to nie podoba, a niektórzy desperaci i tak podbijali po 2-3 razy. Nieco żałosne zachowanie jak dla mnie - bo jakby normalnie zapytali to bym bez
@kaab10: w ciagu tygodnia nawet chodzil do klubow. 2 razy zaliczyl trojkat. Takie rzeczy w miescie Wroclaw sie dziejo ;) a koles taki normalny z brzuszkiem tylko ze bardzo dobrze tanczy...