Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #logikarozowych #logikaniebieskich

Witajcie. Mam do was pytanie. Czy szukajac mirabelek na #tinder liczycie wyłacznie na #ungabunga? Czy sa tacy co kierują się rozumem, a nie ptaszkiem i chca kogos znaleźć na dłużej?

Z tego co tu czytam to wyglada na to, ze wiekszosc ma instynkt zwierzęcia.. Czy tylko ja glupi wierze w to, ze sa jeszcze jakies fajne dziewice w wieku 19-23?
Z mojej perspektywy lajkuje 'naturalne' studentki 7/10 i w gore co stanowi ~7-10% moich lajkow. Jak widzę w opisie adres snapa albo instagram to od razu w lewo chocby niewiem co. Atencjuszkom dziękuję. Podobnie z wywalonymi bimbałkami na głownej fotce. Troche par mi dobrało, ze 40 przez kilka dni. (duze miasto).
Czy jakis #rozowy tez moze sie wypowiedziec jak wy na to patrzycie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie prawda, że nie ma wartościowych dziewczyn na tinderze. Są, osobiście znam kilka. Znam też pary, które poznały się na tinderze i już długo są razem.
Inna sprawa, że trzeba mieć szczęście, żeby się do nich "przekopać" ;)
Autor: Moze po prostu nie kazdemu zalezy, aby miec swieza dziewczyne dla siebie skoro juz moczył u innych. Te latwe co ida od razu na bzykanko sa gowno warte.
Pamietajcie, ze statystycznie 20% studentek daje ciala na boku za oplaty mieszkania, taki uklad "partnerski" ze starszymi gosciami.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
dAnonek: Jeśli będziesz korzystał z Tindera wystarczająco długo, to może Ci się uda trafić na wartościową dziewczynę, która nadaje się do związku. Niemniej jednak dodatkowe kryterium, które wprowadzasz (tj. dziewictwo w wieku 19-23) może spowodować, że z 5% użytkowniczek, nagle odpowiednie dla Ciebie okaże się góra 0,5% użytkowniczek. Powodzenia, zwłaszcza, że muszą Ci się jeszcze wyświetlić, no i obowiazkowo dać Ci lajka, co dodatkowo ogranicza szanse.

Będzie ciężko Ci znaleźć dziewicę