@mam_w_domu_chrupki: Dowieźli bramkę w meczu z drwalami z Irlandii, dowieźli remis bez bramkowy z niemcami, dowieźli jedną bramkę z daremną ukrainą, dowieźli remis z daremną szwajcarią i udało się w karnych, dowieźli remis z daremną portugalią grając od 2 minuty obronę częstochowy ale tym razem na loterii przegrali.

Czekam na taką reprezentację która będzie umieć grać w piłkę i strzelać bramki, a nie modlić się do matki boskiej cały mecz aby
@mam_w_domu_chrupki: Szczerze mówiąc #!$%@? mnie interesuje atletico valladolid w kontekście euro 2016 i polskiej reprezentacji która w ofensywie gra ryż. Wystarczy strzelić więcej niż jedną bramkę i klepać sobie pod przeciwnika do końca zamiast liczyć na modły Marii Panny Niepokalanej, #!$%@? mnie jak angielski komentator mówi na ESPN kiedy polacy klepią z bramkarzem cały mecz, że nie wie co robimy tak daleko w tym turnieju.
@mam_w_domu_chrupki: Chłopcze nie interesują mnie Anglicy arabowie ani portugalczycy jeżeli możemy tym składem wygrać mecz 2, 3, 4 do 1 to mnie boli, że klepiemy sobie z bramkarzem na swojej połowie jak cioty co boją się wyjść z własnej połowy bo "będzie w #!$%@?ę" szczególnie, że mamy w zajebiście dobrą defensywę i przed pole.

Taką portugalię to powinniśmy jebnąć conajmniej 3 a ronaldo z płaczem do szatni. To #!$%@? się po
@barceiio: popatrz ile było okazji jeszcze w pierwszej połówce, a później w drugiej. Choćby tak klepka Grosika z Jedzą. Troszkę zimnej krwi i byłoby 2:0.
T czego brakuje tej druzynie to klasowy ofensywny środkowy pomocnik i 2-3 zmienników, którzy mogliby zmienić grę, a nie tak jak Jodła tylko blokowac piłki.