Wpis z mikrobloga

Mam straszną bekę z ludzi, którzy bóldupili na fejsie o propozycje oglądania meczu na #opener2016 . "To nie festiwal dla #!$%@? Januszy z szalikami. To je FESTIVAL MUZYCZNY!!!111jeden" "Bardzo dobrze że nie będzie. RHCP raz na 1632 lat!!"
No #!$%@?... Teatralno-muzealno-modowo-kulinarny też nie jest a jakoś nikt o to nie bóldupi....
I wtedy wpada organizator z info: "udało się! będzie mecz!" Podobno dźwięk pękających dup słychać było nawet w Bydgoszczy.
Dziękuję Pan Orange!


#opener
  • 20
@Wieri też tak słyszałem. Jednak chciałbym ich zobaczyć z ciekawości. Raczej nigdy nie będę takim fanem żeby płacić 200-300 zł za koncert.
Mimo wszystko mecz na pierwszym miejscu.
@Wieri: koncert był dobry. Bardzo dobrze brzmią piosenki z nowego albumu. Ciekawe wizualizacje. pomiędzy utworami grali, krótkie improwizacje. A usłyszeć basistę przy koncertowym nagłośnieniu robi wrazenie. P.S. Nie widziałem nigdzie takiego stężenia #!$%@? i hipsterstwa w jednym miejscu. Ok 10 % normalnych ludzi. Ale warto było.
@hill7: to cieszę sie, ze koncert się podobał. Ja bylem kilka(naście? ) lat temu w Chorzowie i mam złe wspomnienia. Jednak zawsze fajnie zobaczyć taką legendę na żywo.