Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem kiedy @AnonimoweMirkoWyznania to opublikuje wiec tylko wam powiem ze gdy pisze ta wiadomosc to jest godzina 23:45 dnia 29.06.2016.

Wlasnie mija ostatnie 15 min moich urodzin. 21 urodzin. Jedyne zyczenia jakie dzis dostalem to od mamy, taty i wujka. Tylko oni zadzwonili. Nikt inny o nich nie wiedzial. Na fejsie nie mam daty urodzin wyswietlanej dla innych a poza tym to na fejsie mam tylko 24 znajomych. Nie mam zadnych znajomych w realu. Z nikim nie gadam, z nikim nie mam kontaktu. Jestem zywym gownem, porazka cywilizacyjna, smieciem.
Jestem sam jak ten palec, zadnych znajomych, zadnych dziewczyny, cale zycie spedzone przed komputerem.

Gdybym umarl to tylko rodzina by przyszla na moj pogrzeb i nikt wiecej. I to tylko ta najblizsza, rodzice, jakies wujki i tyle...

Mam lzy w oczach caly dzien, ogarnia mnie #depresja, pare razy plakalem w poduszke...

##!$%@? #tfwnogf #smutnomi #smutek #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Nie wiem kiedy @AnonimoweMirkoWyzna...

źródło: comment_cAKOio0xvK3mLGq79SMEIyA4kyAUHH4s.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przykro mi się zrobiło. Wszystkiego najlepszego Mirku. Nie będę Ci tu rzucać banałami, że się ułoży. Po prostu małymi kroczkami staraj się kształtować swoje życie. Jesteś jeszcze młody, wszystko przed Tobą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ani dziewczyna ani jakiś znajomy nie sprawiłby, że wszystko nagle miałoby sens. Najpierw trzeba zaakceptować siebie i siebie polubić bez tego nie da sie stworzyć zdrowych relacji z innymi ludźmi. A tak poza tym to spóźnione 100lat w szczęściu a nie udręce i bólu
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania wszystkiego najlepszego miras! #!$%@? to. Ja mam ponad 1000 znajomych na fb(data ukryta) a nikt nie zadzwonił, nikt nie napisał. Po prostu mam w to #!$%@?. Mam paru ludzi na których mogę liczyć i oni nie potrzebują znać daty moich urodzin. Ludzie chcą robić jakieś wielkie imprezy itp ja urodziny spędzam sam w pracy lub z różowym i wcale mi to nie przeszkadza. Znajdź ludzi którym możesz zaufać i się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Trzymaj się stary! Zobaczysz jeszcze, że się odmieni. Popatrz na to z drugiej strony: zobacz ile szans przed Tobą, nie masz dzieci żony, ale masz przede wszystkimczas na jej znalezienie :) 21 to dopiero początek. Ile bym dał, żeby wrócić do tego wieku:)

Btw. Tylko nie myśl sobie, że życie nagle zyskuje sens gdy masz żonę, dzieci itp. Nie, nie zyskuje. Dalej jesteśmy tylko nic nie znaczącymi robakami na
  • Odpowiedz