Wpis z mikrobloga

@xylorinn: jest dość bogate i wszystko działa, klima , tempomat, sterowanie z kiery, składane lusterka, na radiu tylko 2 martwe linie pionowe pixeli, grzanie foteli, zmieniarka + jakaś puszka nokii od dzwięku, telefon, dociąganie klapy
wszystko jest sprawne, nawet uchylana szyba w klapie się trzyma i nie opada na głowę a tak często bywa

do zrobienia: progi, trochę rdzy na podłodze i kilku elementach zewnętrznych , wymienić czujnik ciśnienia oleju, naprawić
@tsstolik: pozdrawiam z 528 iA przerobionej na manual, tez kombiacz( ͡ ͜ʖ ͡)
Bedzie Ci sie na pewno przyjemnie jezdzilo! Szyba jak szyba, Ty przejrzyj czy nie masz tam duzo rdzy w okolicach klapy :(
@Kunnorinno: 1. Porównując zadbane e39 jakie oglądałem to zdecydowanie większa ilość poliftów miała problemy z rdzą. 2. Zakładając, że szukamy benzyny to M54 są znacznie bardziej niedopracowane w porównaniu do niezawodnych M52.
3. To co mnie doprowadziło do furii to gorsze audio w polifcie(choc może to kwestia sedan, a kombi)

Gdybym miał drugi raz kupować e39 to kupiłbym przedlifta i zrobił na po ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Kejran - @Kunnorinno: 1. Porównując zadbane e39 jakie oglądałem to zdecydowanie więks...
źródło: comment_zWahhCI02R8gHOR719hkO9lCi257Bp2k.jpg
@Kejran: co do dwóch pierwszych to zdaję sobie z nich sprawę. Audio to akurat najmniejszy problem ( )
Śmigam czasem clio z przepustnicą dbw i to faktycznie porażka (,)
@Kejran: świetne auto w stanie takim że jeszcze wymaga wkładu żeby sprawiało 100% radości z jazdy
z tego co się zorientowałem to tylne lampy to już prawie polift bo są białe kierunki :P

@TypowyPolskiFaszysta: 99% ogłoszeń odrzuciłem po zdjęciach i to była pierwsza jaką pojechałem oglądać na żywo i nie kupił bym jej ze względu na stan blacharski ale udało mi się tak zbić cenę że się skusiłem, czas pokaże
@Kejran: właśnie dlatego się skusiłem :P będę go po trochu ratować powoli aż będę zadowolony. Na razie jaram się tym co kupiłem :P przesiadka z mondeo mk3 w podstawowej wersji wyposażenia z silnikiem 1,8 z lpg to dla mnie szok poznawczy :)