Wpis z mikrobloga

Widoki praktycznie z centrum Krakowa. W niedziele wygoniła mnie burza, ale trzeba przetrzeć stare ścieżki. Strasznie zarosło :/ (no ale po 16 latach nieobecności to mogło się trochę zmienić). Na testy Btwina jak znalazł. Jeżdżąc sobie wesoło szosą nie potrafiłem pojąć co mają w głowach ludzie jeżdżący po mieście na MTB. Teraz, po ponownym wskoczeniu na ten diabelski wynalazek już wiem. Siano.
#rower #krakow #mtbtozuo #jura

https://goo.gl/photos/CjPQtiwqgofk9VmcA
Pobierz proweniencja - Widoki praktycznie z centrum Krakowa. W niedziele wygoniła mnie burza,...
źródło: comment_TQNlbGw8qeQNgvHuppWR4iLXld9gHLvM.jpg
  • 6
@proweniencja: może maja to w głowie ze niestac kogoś na dwa rowery można kupić jeden mtb i będzie spoko i po mieście i w góry , nie wiem szukasz atencji ze masz szosę i mtb btw ten btwin to ten najtańszy rockrider czy szarpnales sie na cos lepszego ??
@goblin21: W tym samym dniu w jakim kupiłem MTB sprzedałem szosę za 6 stówek mniej niż czołg, który kupiłem więc nie gadaj mi o pieniądzach (a nabyty klocek to jeden z najtańszych modeli). Wszystkie osoby jakie pytały mnie o zakup roweru na miasto wspominały o możliwości wpieprzania się wprost w krawężnik. I to przypuszczam jest podstawowy faktor. I jak pisze @fixie jeżdżąc na szosie na trasie w przeciągu kilku lat spotkałem
Jeżdżąc sobie wesoło szosą nie potrafiłem pojąć co mają w głowach ludzie jeżdżący po mieście na MTB


@proweniencja: a co mają mieć? Szosówka będzie lepsza na gładziutkim asfalcie, ale na typowej baumowej śmieszce rowerowej wytelepie dupsko - nie mówiąc już o gorszych odcinkach krakowskich dróg, Na wielu krakowskich podjazdach tania szosówka z przekładnią planetarną wyciśnie z rowerzysty siódme poty. Do tego 90% rowerów w ofercie to MTB i trekkingi, jak ktoś