Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Schetyna,pseudonim radek, wtyka w solidarnosci, bronisław komorowski, wychowanek WSI, piesek KGB,gwarant interesów moskwy w polsce, lech wałęsa- pseudonim bolek, wychowanek sb, donosił na kolegów już w wojsku, przeszedł pod kuratele wsi,które ucieło przy jego pomocy głowe solidarnosci i przyprawili jej głowe leszke,
Dzieki tym paru osobom powyzej, oraz ich zapleczu politycznemu w Polsce wygaszono gospodarkę tak by zagraniczne głównie niemieckie firmy oraz żydowskie banki mogly sobie żyć z krwawicy Polaków
@fortheworld: nie nie, to Ty kwestionujesz jej kompetencje w bardzo niski sposób. Wrzucając brzydkie zdjęcie z zaskoczki, więc ty Ty jako adwersarz masz obowiązek uzasadnić jej rzekomą niekompetencje. Na takiej zasadzie jak to robisz można zdeprecjonować każdego. Tymczasem znając kaczora nie sądzę aby wrzuciłby dyletenta na tak głebokie wody, bo szanuje interes publiczny.
@ZlyCzarodziejRumburak: Manipulacyjnie odwracasz odpowiedzialność. To strona rządząca przy zatrudnianiu kogoś kto jawnie działał politycznie w partii władzy (porozumienie centrum) oraz ma powiązania personalne z faktycznym premierem powinna udowodnić kompetencje danej osoby. To nie my jesteśmy od udowodnienia jej niekompetencji ale to rząd powinien przed obywatelami usprawiedliwiać swoją decyzję, szczególnie przy zatrudnianiu na takie stanowiska jawnie "swoich".

Szczególnie mnie ta Twoja obrona śmieszy, gdy wszedłem w losową stronę komentarzy Twoich zza rządów
@Herubin: po 1 rząd nie będzie tobie książe uzasadniał kompetencji w komuniakatach prasowych. Jesteś ciekaw napisz pismo do rzecznika to ci odpowie lub sam poszukaj w necie o danej osobie informacji. po 2 nigdy nikogo nie wyzywałem od Żydów - klasyczna taktyka agory, ubrac kogoś w antysemickie szaty...(jeżeli twoja argumentacja jest taka jak analiza moich wpisów to idź już spać dziecko). po 3 twoj wpis o długu publicznym za PO skompromitował