Wpis z mikrobloga

Mirunie poszukuję plecaka na rower, zależy mi żeby był lekki, do 150 zł i najważniejsze przewiewny (wentylowane szelki). W oko wpadł mi C4L16-PCR001 firmy 4F(pic) ale nie znalazłem "praktycznych" zdjęć żeby ocenić pojemność. Ktoś może posiada ten model i może mi powiedzieć czy wejdzie powiedzmy pompka, deszczówka i drożdżówka kosztem komory na bukłak? (czy ta kieszeń jest tak wąska, że ciężko ją wykorzystać?). Ewentualnie polecicie coś innego? Mniej popularnego, niż polecane Camelbak, Deuter itp gdzie cena mi nie odpowiada.
#plecak #rower i pozwolę sobie zawołać #turystyka
Pobierz Bramborr - Mirunie poszukuję plecaka na rower, zależy mi żeby był lekki, do 150 zł i ...
źródło: comment_gXOmFTFiWu8IN4Mi5FevrEC2GGvruOOM.jpg
  • 18
@Bramborr: Mam taki 4f od kilku lat, bardzo dobrze się sprawuje. Wejdzie Ci tam spokojnie to co chcesz. Dodatkowo możesz wypchać małą do granic możliwości;) Pakowałam w niego czasem dużego ulocka i małe zakupy (przykładowo bylam w stanie wcisnąć razem z zapięciem butelkę mleka, piwa i jakieś drobiazgi).
@Bramborr: Żeby nie rzucać słów na mirko, to proszę bardzo, na szybko spakowałam: ulock, bidon 600 ml, dętkę 29er MTB, aparat w etui, kamizelkę i szpeje rowerowe. Wszystko jeszcze nie na max możliwości i bez uciskania w plecy.
Aha, mam jakąś starszą wersje, ale litraż jest raczej ten sam. Chyba, że to trochę inny model, ale mój kosztuje 65 zł, więc nadal spełnia warunki.
Pobierz wspodnicynamtb - @Bramborr: Żeby nie rzucać słów na mirko, to proszę bardzo, na szybk...
źródło: comment_Xn9RiVMaWZvRROZGb6EDi7mv1MC8H30a.jpg
@wspodnicynamtb: Zdjęcie mówi samo za siebie, aż tego się nie spodziewałem, ile ja tu drożdżówek upcham! ( ͡ ͜ʖ ͡) Dziękuję Ci serdecznie za to, takiego zdjęcia mi brakowało, decyzja podjęta. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aha, ten Twój ma pojemność 5L a ten co załączyłem ma 8L, ale widzę, że również mi wystarczy 5L.