Wpis z mikrobloga

1200 to dobra cena za 2-osobowy pokój w gdańsku?
Szukam jakiegoś pokoju w okolicy UG od 1 lipca na 3 miesiące, widziałem sporo ogłoszen na pokoje po 800-950zł we wrzeszczu ale no niestety trochę małe były, 8m2 czy coś
#gdansk #wynajem
  • 15
@e_mati: #!$%@?ło ludzi do reszty z tymi cenami. 1200 to nie jest #!$%@? dobra cena, to jest zdzierstwo, jak dobrze poszukasz to i za tyle można kawalerkę znaleźć (co z tego że to będą Stogi/Orunia/Nowy port ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ale to powinno dać jakiś obraz.

Za pojedynczy pokój można znaleźć oferty do 800 zł spokojnie, ale to też mało nie jest. Ogólnie z roku na rok
@e_mati: To nie jest dobra cena. Za podobną cenę (plus opłaty) wynajmowałem nieduże dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku, na Przymorzu - z własnym miejscem postojowym, piwnicą, balkonem ;) z tym, że był to wynajem na minimum rok.
@crystalboy: W pokoju 4 osobowym. W jednoosobowym już 60zł za dobę a to słaby deal.

@crystalboy: Szukam czegoś na 3 miesiące tylko - to często jest problemem bo wolą wynajmować na dłuższy czas. Poza tym jak nikogo nie znajdę zbyt szybko to ta cena się słabo będzie amortyzować
No i wg jakdojade to jest 37-50min na jakdojade ;(

@wasper: Oh well, ja na nic takiego nie trafiłem ;(
Zazwyczaj
A, no i fakt że do gdańska mam dosyć daleko nie pomaga, bo dobre okazje zazwyczaj schodzą dosyć szybko a branie w ciemno to chyba słaby pomysł xD