Wpis z mikrobloga

@testuje: 'piłeś' do mnie więc na swój temat Ci odpowiadam. Podsumowując, operator daje coś za 'darmo' coś, co możemy wykorzystać obniżając sobie koszta doładowań czy pobrań z konta głównego - czemu z tego nie skorzystać? Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@virlo: Pakiet internetowy? Mając taryfę 'lubię to' można standardowo doładowaniami albo promocją '1GB co miesiąc przez rok" albo teraz chociażby promocją z zakrętek Fanty Lub Sprite ;-)
  • Odpowiedz
@pomarange: chodziło mi o te 100zl, lub więcej. ile jest ważne? sam mogę z tego skorzystać, ale nr z play doładowuję bardzo mało i zastanawiam się jak to wykorzystać (5-10 zł/miesiąc)
  • Odpowiedz
@virlo: Po przyznaniu - 30 dni, przedłużać możesz promocją -10 za 5 - zabierają 5zł z konta głównego i dają 10zł na promo, albo wystarczy, że doładowujesz przez fb Play, tam dostajesz 15 lub 30% na konto promocyjne z kwoty doładowania - najmniejsza kwota to 5zł.
  • Odpowiedz
@Rezonator: Jakby smsy premium by się dało, to by się kupiło na dogry punkty za sms, wymieniło punkty na kod do steam i spróbować sprzedać komuś ten kod. Jest na steamie promocja, to by się dużo osób rzuciło, ewentualnie byś rozdał.
Tak to możesz robić za "bramkę SMS" - za złotówkę wysyłasz komuś smsa ze swojego numeru.
  • Odpowiedz