Wpis z mikrobloga

Jak myślicie? Dostała szału? :)

W niedzielę siedzieliśmy ze znajomymi w barze przy piwku. Dwaj koledzy przyprowadzili dwie dziewczyny. Miały na tyle atencji, że nawet z nimi nie zamieniłem jednego zdania.
Później jedna z nich na osobności powiedziała mi, że wcale nie jestem taki fajny jak mi się wydaję.
Dzisiaj dostałem zaproszenie na fb od niej. Napisałem do niej czy się znamy. Odpisała, że spotkaliśmy się w niedzielę, a ja na to, że nie kojarzę. Zaproszenia oczywiście nie przyjąłem.

#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryszard-Nienaski: ja nie chciałem, a one to nie wiem. Raczej też tego nie pottzebowały. Siedziałem na drugim rogu prostokąta (stołu) i pisałem sobie sms-a.
Miały co chwilę jakieś zachcianki z baru, które spełniał mój kumpel.
Ja reagowałem widocznym zażenowaniem na ich opowieści, jak to się n------y ostatnio. Przez to pewnie ta jedna do mnie wypaliła, że nie jestem taki fajny jak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@MarekKoniarek: W sumie w grupie moich znajomych sporo ludzi taszczy swoje dziewczyny i większość grupy po prostu je ignoruje, wydają się mieć to gdzieś :v.

Nie wiem gdzie znajdujecie takie różowe paski, pewnie wydobywacie z kopalni, czy innego Sosnowca.
  • Odpowiedz
@MarekKoniarek: Ktoś mi powie, dlaczego ten post w ogóle znalazł się w gorących? Jakby laska do mnie w------a z takim tekstem, "że nie jestem tak fajny jak mi się wydaje", to bym skwitował to krótkim "dzięki" i kontynuował pisanie smsa, a zaproszenie bym w ogóle odrzucił nawet do niej nie pisząc. Skoro coś do mnie ma, no to po co ją przyjmować do znajomych? K---a, myślałem że to logiczne, więc
  • Odpowiedz
@MarekKoniarek: Myślę że przez Twoje zachowanie mogła Ci to powiedzieć. Jeśli to dziewczyny Twojego kumpla to mogłeś być miły i ignorować ich głupie gadanie. Wiem że to nie jest łatwe, bo często też mam z tym problem że jak ktoś gada głupoty strzelam miny zażenowania samoistnie( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli chodzi o facebooka to bylo przyjąć zaproszenie. Takie osoby to wylegarnia wszelkiego rodzaju raka( ͡
  • Odpowiedz