Wpis z mikrobloga

No i gdzie ci hejterzy Gonciarza, gdzie Brzydki Burak który uważa, że Patronite to wyciąganie kasy i oszukiwanie widzów? Ledwo wsparcie dla Gonciarza ruszyło a ten od razu pojechał do USA kręcić vlogi. Nie da się latać dronem nad Wielkim Kanionem, who cares wynajmiemy helikopter ( ͡ ͜ʖ ͡) Mozna nie lubić tego stylu filmów, ale przyznajmy, że jest uczciwy wobec tych którzy go finansują.


#polskiyoutube #gonciarz
  • 87
@McSayerPL: huehue lezka gebelsa robi swoje

lokowanie produktow - 666szekli
patronite - 6szekli + w samej zbiorce tez sie oferte lokowania dopisze bedzie gites majonez

cos co jest oczywiste dla kazdego jutubera dla przecietnego widza nie miesci sie w pale.
@BrzydkiBurak: szczerze opisu nawet nie przeczytalem, ok, spoko, nawet jesli to rezyserka, to ta okropna narracja i kreowanie sie na jakiegos omnibusa jest okropna i odpychajaca

film o piractwie za to, jest pelen uproszcen(porownywanie kradziezy fizycznej do kradziezy własności intelektualnej sic!), argumenty z czapy, zreszta momentami mocno nietrafione, pominie obrzucanie wszystkich blotem bo to standard w twoich filmikach
spoko, nawet jesli to rezyserka, to ta okropna narracja i kreowanie sie na jakiegos omnibusa jest okropna i odpychajaca


@goltus:

wcale nie jestem burakiem z internetu. wcale nie mam pomyslu na to jak w prostej oryginalnej formie zagniezdzic sie nawet w glowie takiego pseudo-cwaniaczka jak ty. wcale nie ma dziesiatek filmow o patronite w ktorych ludzie jada po zebrakach i wcale wsrod tych wszystkich filmikow ludzie nie przywoluja wlasnie tego mojego
@Turbator: napisz mi jeszcze ze potrzebujemy powietrza do oddychania i ustaw sie z @goltus w kolejce po okulary do czytania opisow filmikow / twoje zdanie tak bardzo sie liczy ze siedzac w srodku nocy miedzy rundami gierki moge co najwyzej napisac ci taki komentarz xd
@Turbator: moj wymuszony "cynizm" sprawia ze robiac swoje hobby po najbardziej amatorsku jak sie da i bez zebractwa o chocby lajki... cokolwiek powiem to wyslucha to przynajmniej kilkadziesiat tysiecy osob a zapamieta to nawet osoba ktora sie ze mna nie zgadza i bedzie potem boldupic o tym na wypoku xd

ruskie w sluchawkach na pewno bedzie milo.
@BrzydkiBurak: wiesz, ogolnie spoko, ze zbierasz jakas tam widownie, to na pewno sukces i tak dalej, trzeba miec sile przebica zeby zaistniec na takim youtubie i byc charyzmatyczym, w twoim wypadku przejawia sie to strasznie zlosliwa pewnoscia siebie ktora niestety przeklada sie na okropna forme tych filmikow, wymuszony cynizm, przesadzona ironia, nadmiar miesa stwarza obraz czlowieka strasznie przytluczonego i sfrustowanego i nawet jesli to tylko takie pozerstwo to na minus, przynajmniej