Wpis z mikrobloga

@lucash9 dalej są pasy, a rano nie ma aż takiego ruchu żeby tam nie przebiec.. Zresztą co, mandat bo chciałeś komuś pomóc? :D

No tak, "płacę, wymagam"...
dalej są pasy, a rano nie ma aż takiego ruchu żeby tam nie przebiec.


@Traviu: nie ma pasów jeśli to było na przeciwko teatru mapa

Co tu ma do rzeczy płacenie, to już nie nadążam za Twoim myśleniem? A jak by Ciebie przy okazji przekraczania Alej puknęło auto. Jak lubisz ryzykować to Twoja sprawa ale za Twoje leczenie też płaciłby podatnik.
Gdyby koleś leżał na przystanku to faktycznie mógłbyś się czepiać,
@Traviu Karetkę to może przesada, ale policję czy SM czemu nie. Też zależy jaka sytuacja... Do parku po cholerę wzywać, niech leży. Ale jak widziałem przed galerią na dużej pętli, z "peronami" itd., masa ludzi, to wezwaliśmy SM. Ale i tak jak zwykle się do niczego nie przydali, bo nie przyjechali. Czekalem pol godziny. A sam pan ewidentnie potrzebował pomocy, bo chyba nie mógł wstać i zrobił pod siebie, miał ociezale ruchy...
@Traviu:
A weź takiemu zgłaszającemu wytłumacz że powinien się wrócić i udzielić pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
imb4: "Nie mam czasu", "No przecież ku*** wezwałem pomoc, o co Ci chodzi", "Śpieszę się do pracy"
@lucash9 ponieważ napisałeś, że od tego są służby żeby reagować. Irytuje mnie takie myślenie, a raczej bezmyślność ludzi.

Pasy są przy Kijowie. Ludzie potrafią tam z psami chodzić przechodząc właśnie w tamtym miejscu, a człowiekowi nie pomóc?
Pasy są przy Kijowie.


@Traviu: Czyli zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa nie dostaniesz się w to miejsce. I powiedz mi co bezmyślnego jest w moim stwierdzeniu > od tego są służby żeby reagować . Czy Ty sam ganiasz za złodziejami po ulicach, reanimujesz ofiary wypadków albo gasisz pożary? Zapewne nie. I niech tak zostanie.
@lucash9 w takim razie wzywajmy karetki do każdego kto wyleguje s ie na bulwarach. Może nie żyje. Ale od tego są służby żeby zareagować...

W tym przypadku złamanie przepisów i przejście na środek drogi jest taki błachy.

Współczuję ludziom potrzebującym szybkiej pomocy gdy będziesz obok.
Współczuję ludziom potrzebującym szybkiej pomocy gdy będziesz obok.


@Traviu: Po pierwsze zawsze zadbam najpierw o bezpieczeństwo własne i najbliższych, potem będę pomagał innym. Bieganie po Alejach uważam za niebezpieczne, ale dla Ciebie to pewnie chleb powszedni bohaterze.
w takim razie wzywajmy karetki do każdego kto wyleguje s ie na bulwarach.


@Traviu: Takie generalizowanie jest nie w porządku. Piszę w temacie, który zacząłeś, a w tym konkretnym przypadku nie można było podejść do śpiącego od tak, dlatego ktoś wezwał służby.