Wpis z mikrobloga

Potrzebuję skryptu/wtyczki, który sprawdzałby zawartość otwartej karty w przeglądarce na dany tekst, np pojedyncze słowo. Jeśli owe słowo się pojawia to skrypt/wtyczka włącza alarm audio.

Jeżeli już musi odświeżać stronę/kartę to potrzebowałbym mieć możliwość zdefiniowania czasu + dodania losowości. O tak jak tutaj.
Istnieje już coś takiego, czy trzeba pisać od podstaw?
(próbowałem check4change, distill i tym podobne, ale nie spełniają tych warunków)

  • 7
@zakopie: Normalnie może i nie, ale jakby pokombinować. Napisz jak chciałbyś to ustawić, jak to widzisz, a ja zobaczę czy dam radę tak w Distill ustawić.

Pisałeś o odświeżaniu strony, to rozszerzenie nie potrzebuje, żeby sprawdzana strona byłą otwarta w kartach, tylko co jakiś czas sprawdza stronę łącząc się z nią a nie odczytując z kart.
Powiedz, dlaczego chciałbyś żeby zamiast sprawdzać cyklicznie powiedzmy co 10 minut, strona sprawdzana była co
@moooka: Na przykład ustawiasz widełki na odświerzanie od 30-50 min i program wybiera sobie losowo czas z tego zakresu.

Powiedzmy, że lubię sobie komplikować życie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak na serio, chodzi mi o pozorowanie normalnego korzystania ze strony.
@zakopie: A to chyba tak się tego nie da ustawić, jest możliwość dodać w distill własny wzorzec wyszukiwania zmian za pomocą kodu javascript i tam można by było coś pokombinować, ale i tak rozszerzenie łączyłoby się ze stroną w równych odstępach czasu.

ps. napisz do autorów distill, może dodadzą random ;D