Wpis z mikrobloga

@pawlo74: moim zdaniem w tej konkretnej sytuacji równie dobrze moglibyśmy próbować przewidzieć wynik rzutu kostkami. Dużo zależy od tego, czy ktoś zrobi duży rajd, a jeśli tak to w którą stronę
moim zdaniem w tej konkretnej sytuacji równie dobrze moglibyśmy próbować przewidzieć wynik rzutu kostkami


@Kavelach: Mike Malone, fachowiec od AT mówi, że sprawdza się w ponad 50%, więc kostki to raczej złe porównanie. Tak jak już pisałem myślę, że w dół ponieważ wszystko to teraz opór zamiast wsparcie. Tak sobie na luzie gdybam gdyż już nie handluję więc i trafność jest bo odchodzi współczynnik stresu.
@Kavelach: wszystkie ważne interwały są na wyprzedaniu, 1 d utrzymał brak przecięcia linii w dół. Na najważniejszym interwale o 2 w nocy powinnien się utworzyć sygnał kupuj, chyba że dumpnie sromotnie poniżej 4000 yuanów teraz no mają jeszcze 1h na dump :)
@maniakbitcoin: nie tylko 3 i 4 dni temu, takie godziny widzę od dawna i często ( najlepiej widać było w sobotę 11 jak btc poleciało do góry, właśnie jak się chiny budziły do życia ) - jak jest ruch to 1-2 CET, czasami ok.4. Ja to obserwowałem czysto hobby, bo jestem ciekaw kiedy będzie stabilny wzrost kursu.
@69_69: 13 dni havling, trochę rozczarowany jestem bo powinno iść wyżej niż jest obecnie kurs. Tak to o czym piszesz bardzo często się zdarza. Ja to badałem to 2-3 potem 7-9 czasami 13-14 potem wieczorem 21-23 gdzieś to mam spisane dokładne godziny.
@maniakbitcoin: też myślałem, że będzie stabilne 760-780 jak było i tak do halvingu. A Tu niestety ... Ciekawi mnie tylko jaka ceną będzie tuż przed halvingiem ( 5-10 bloków przed ) i po halvingu ( 5-10 bloków po ) i dalej w perspektywie 1-2 tygodni.