Wpis z mikrobloga

A według moich wskaźników które stosuje w AT dzisiaj powinno wybić #btc, no ale zobaczymy, gorzej to wygląda jak się popatrzy na sam wykres. Godzina 2:00 lub trochę przed będzie rozstrzygnięcie :)
#bitcoin #kryptowaluty
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laggeros: czaisz? Inwestorzy od KNCMiner z milionami dolarów bankrutują a on wynalazł żyłę złota. Magik ;) I jeszcze innych namawia. Oj bedzie płacz, bedzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: jednak poszło górą, teraz jak mówi pawlo74, jeśli przebijemy 4350 to będzie bańka. Oby nie było jeszcze bo nie kupiłem tyle co chcę jeszcze :(:(:(
ale okoliczności brexitowo-halvingowe są takie że chyba jednak będzie up. Jutro ludzie dostaną kasę na giełdę.
  • Odpowiedz
@BitcoinowyJanusz: ale po co Ci wyższa cena? Ja modlę się o spadki a Ty narzekasz? Chcesz płacić więcej za mniej? NIE POJMUJĘ takiego rozumowania. Bitcoin wystrzeli lada moment w czasie nie dłuższym niż 6 miesięcy góra rok i co wtedy? Już nigdy nie będzie mnie stać na jednego całego bitcoina, czy to jest powód do zadowolenia? Tylko instytucje, grubasy i banksterka będzie obracać całymi bitkami, nie o to nam chodziło
  • Odpowiedz
@: jebłem ... specjalista od kursu z chyba ponad 2 letnim stażem nie ma nawet bitka na koncie. co za śmieszny człowieczek ...
  • Odpowiedz
@69_69: nie mam nawet bitka ale bardzo się staram prociem pana. Cały czas na kranikach siedzę prociem pana. Nie da się na kranikach tak szybko uciułać bitka. Kiedyś bedem bogaty.

  • Odpowiedz