Wpis z mikrobloga

W naszym narodzie to jakieś gówniane kompleksy zakorzenione chyba jeszcze od czasów komuny lubią się uaktywniać.
"Milik gówno gra, wyszliśmy z grupy bo #!$%@? była, Lewandowski nie strzela,Fabiański ma fuksa,trafiliśmy na #!$%@?ą drabinkę, przeciwnicy są lepsi, gramy na #!$%@? farcie".
Ja #!$%@?, co za cebula i pokaz niedowartościowania.
Nie wiem czy te Janusze tak samo podchodzą do życia codziennego?
Wyszliśmy z grupy w ME. Pierwszy raz jesteśmy w 1/8. Mamy najlepsze pokolenie od czasów Bońka.
Nasz "zablokowany" napastnik #!$%@?ł silną Bundesligę, pobił kilka rekordów i jest wart więcej niż większość kopiących się po czole w innych zespołach. Śmieszek i "człapak z ostatnich minut meczu ze Szwajcarią" właśnie wylądował w zatopionym w petrodolarach mistrzu Francji, do tego zawodnicy z Bundesligi i Serie A, Eredivisie itd.
Stoper który kopie się po czole w Ekstraklasie gra "rundę" życia kasując Niemców,Ukraińców i Szwajcarów jakby robił to od urodzenia. Na boku w linii obrony niechciany w Rosji "przecinak" z Ekstraklasy nie odstaje od przeciwnika. Do tego w środku pola "kołek z grupy spadkowej" naszej rodzimej ligi niepełnosprawnych gra na tyle, na ile może i to wystarcza.
To dla tych pieprzonych narzekaczy za mało. Oni pewnie by splunęli na pracę za 5 tysięcy, bo trzeba wychodzić z domu. Aniołka z Victoria's Secret też by z łóżka wygonili bo za chudy. Malkontenci pieprzeni.
O tym turnieju BEZ WZGLĘDU na to jak się dalej potoczy będzie się opowiadać LATAMI. Wczorajsze karne przez wiele lat będą puszczane przed niemal każdym meczem o "coś więcej niż mecz o honor, mecz o honor i mecz o honor".
Byliśmy w takiej dupie, że to co się wczoraj stało jest momentem HISTORYCZNYM.
Wbić sobie to do głowy wąsate cebule ;)
#mecz #euro2016 #whocares
  • 35
@Pshemeck: dla mnie są dwa powody takiego narzekania. Po pierwsze - Polacy są nieprzyzwyczajeni do sukcesu, a po drugie - w 95% oglądający kadrę to typowe janusze futbolu z zerowym pojęciem o grze. Dla nich taki Makelele czy Lizarazu byliby totalnymi drewniakami bo nie widać ich jak dryblujo przez cale boisko i strzelaja gola piętą z połowy. Szkoda strzępić mordki na nich bo to sie nie zmieni nawet jak Polska wygra
@Pshemeck: aha, to skoro wyszliśmy z grupy, przeszliśmy Szwajcarię to znaczy, że wszyscy grają tak zajebiscie, że nie można komentować ich gry inaczej niż w samych superlatywach? Przykro mi, ale choćby nie wiem co, Milik #!$%@? taką padake ze strzałami, że nie można tego bez komentarza zostawić. Lewandowski super rekordy, strzelec Bundesligi, co to daje reprezentacji? Wazniejsze dla nas i dla kadry w turnieju jest jak tam zagra a nie jak
@UberKatze: @Pshemeck: Jakich narzekaczy? Może ktoś po prostu ogląda mecz i ocenia obiektywnie? Ja to raczej widzę kupę ludzi, którzy zachowują się, jakbyśmy rozjeżdżali wszystkich jak leci, i mały odsetek patrzących chłodnym okiem i widzących, że Polska nie ma na tych mistrzostwach linii ataku, nie ma kto rozgrywać i np. wczoraj strasznie siadała fizycznie. Pisanie, że Lewy gra super, bo wszyscy go kryją, to jest taka głupota, że trudno uwierzyć,
@Pshemeck: Powiem Ci, że byłem jednym z nielicznych wśród kumpli jak i redaktorów niektórych portali, którzy ucieszyli się z wyboru Nawałki na selekcjonera. Przeczytałem kiedyś, że to zamordysta i dyktator, i jak się okazuje to na nas działa. Potrzebowaliśmy takiego lidera wlaśnie, twardo stąpającego po ziemii ale jednak wierzącego w zawodników. Patrzę na mecze kadry i po prostu oczom nie wierzę. Jak oni w ogóle śpiewają hymn... już nie mamy w
@Pshemeck:

co za cebula

naszej rodzimej ligi niepełnosprawnych

wąsate cebule

jak Janusz z wuwuzelą


Ale tak szczerze – bardzo dobrze wiesz, że stwarzasz i utrwalasz te zespoły wyobrażeń czy odczuć, tkwiących w podświadomości człowieka, przejawiających się w różnego rodzaju obawach czy poczuciu gorszości, a nie je wybijasz, prawda?
W naszym narodzie to jakieś gówniane kompleksy zakorzenione chyba jeszcze od czasów komuny lubią się uaktywniać.

"Milik gówno gra, wyszliśmy z grupy bo #!$%@? była, Lewandowski nie strzela,Fabiański ma fuksa,trafiliśmy na #!$%@?ą drabinkę, przeciwnicy są lepsi, gramy na #!$%@? farcie".

Ja #!$%@?, co za cebula i pokaz niedowartościowania.

Nie wiem czy


@Pshemeck: Nie zesraj sie. Jak inne drużyny coś partoliły strasznie to były wygwizdywane przez kibiców własnych a u ans zawsze
@Pshemeck: Milik i Lewandowski grają #!$%@?. To są fakty, nie opinie. Gdyby Milik wykorzystał połowę swoich setek, byłby królem strzelców z duƶą przewagą.

Co do reszty druƶyny to grają ok, lepiej niƶ się spodziewałem (Fabiański pierwsza klasa, broni wszystko co obronić się da) i kto wie czy nawet nie ponad średni poziom na tym tutaj Euro.