Wpis z mikrobloga

Uwielbiam wpadać na takie smaczki. #milionowamotywacja

Myślę, że za bardzo się nie pomylę stwierdzając, że wiele osób z #prokrastynacja czy #wychodzimyzprzegrywu zawsze usprawiedliwi sobie sukces innych tym, że mają oni inne możliwości. Tym razem pewnie też.

Ale te osoby nie budzą się rano i nagle bach! Mają wszystko. Na starcie mogą mieć wiele, ale osób, które mają dobry start jest masa, a tak niewiele potrafi to rozwinąć, wykorzystać właściwie.

I wielu leniwców ciągle szuka i szuka i szuka czegoś dla siebie znajdując kolejne wymówki.

I cieszy mnie ogromnie jak gdzieś tam natknę się na takie smaczki, że ktoś tam odnoszący mniejsze lub większe sukcesy też czyta to, co ja przeczytałem. Czyli mam wiedzę o tych samych narzędziach co oni, więc powinienem być w stanie umieć budować, osiągać to co oni, teraz wystarczy tylko zrobić krok pierwszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ladnapani #motywacja
D3lt4 - Uwielbiam wpadać na takie smaczki. #milionowamotywacja

Myślę, że za bardzo...

źródło: comment_Loc7AkvvHS8yGijGnUrHodiM5o00Rrg3.jpg

Pobierz
  • 14
@D3lt4: Te które pamiętam: "The seven habits of highly effective people" Stevena Covey'a, "Getting results the agile way" (nie pamiętam autora), "168 godzin" Laury Vanderkam i klasyczne pozycje, czyli czyli David Allen. Było tego więcej, ale albo zapomniałem, albo już przeczytałem (i też zapomniałem bo było słabe).
@SScherzo: Bardzo dobre pytanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż moim zdaniem ludzie tworzą między sobą, a "celebrytami" i innymi 9/10, sztuczne bariery.
Zdjęcia i opis mają symbolizować, że to normalni ludzie, którzy doszli do tego co mają, swoimi czynami, a nie dostali wszystko z góry.
@D3lt4: nie powiedziałam, że jest, bo być może inni ją znają. ja się dopiero teraz dowiedziałam o istnieniu tej osoby. zrównałeś ją do "celebrytów" i jakichś ludzi 9/10, więc wywnioskowałam, że to musi być jakaś znana osoba. ja nie śledzę Pudelka i zawodów Miss, więc pierwszy raz widzę na oczy. ponadto jej studia na SWPS nie bardzo mają związek z jej urodą, a chyba z tego jest głównie znana. tyle.