Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie i ankieta do Was mirki.

Jutro są dni miasta w którym mieszka mój różowy, ogólnie potańcówka i inne ceregiele wraz z dystrybucją alko. Ok, fajna sprawa. Ma być 34 stopnie a mam tylko jedne krótkie spodenki których moja dziewczyna nienawidzi xD (picrel, w rzeczywistości są czarne, lampa trochę prześwietliła).

I teraz pytanie do Was, serio są aż takie złe? Mi się podobają i to moje ulubione krótkie spodnie. Mogę w nich iść, czy wedle rad dziewczyny ubierać długie dżinsy i smażyć jajecznicę?

#pytanie #ankieta #modameska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
JBFC - Szybkie pytanie i ankieta do Was mirki.

Jutro są dni miasta w którym mieszk...

źródło: comment_uxQwNDFWKikEA9t0R2zYp7rXDzolgdTm.jpg

Pobierz

Iść czy nie iść?

  • [Jestem różowym] Są spoko - idź w nich. 7.4% (106)
  • [Jestem różowym] Słabe gacie, weź długie. 4.4% (63)
  • [Jestem niebieskim] Są spoko - idź w nich. 43.3% (619)
  • [Jestem niebieskim] Słabe gacie, weź długie. 31.8% (454)
  • Sprawdzam. 13.1% (187)

Oddanych głosów: 1429

  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JBFC: jakie buty do nich zalozysz? Bo ogolnie rzecz biorąc to są spoko, sam bym w nich smigal po bułki czy na p--o. Ale bron cie panie borze zakladac jakies biale buciki i biale skarpeteczki do nich xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jawor44: nie no, kwestia słabego oświetlenia, serio. Zużyte nie są, nie chodzę w nich często bo do domu mam kilka par krótkich spodni użytku domowego.

No właśnie jaja grają pierwsze skrzypce ;) Dzięki za opinię

@takeitoff: będę chciał inne spodnie na później to wejdę do sklepu i kupię. Pytam o tę konkretną parę, bo jutro nie zamierzam się p-------ć po sklepach a to o ten konkretny dzień chodzi.
  • Odpowiedz