Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie i ankieta do Was mirki.

Jutro są dni miasta w którym mieszka mój różowy, ogólnie potańcówka i inne ceregiele wraz z dystrybucją alko. Ok, fajna sprawa. Ma być 34 stopnie a mam tylko jedne krótkie spodenki których moja dziewczyna nienawidzi xD (picrel, w rzeczywistości są czarne, lampa trochę prześwietliła).

I teraz pytanie do Was, serio są aż takie złe? Mi się podobają i to moje ulubione krótkie spodnie. Mogę w nich iść, czy wedle rad dziewczyny ubierać długie dżinsy i smażyć jajecznicę?

#pytanie #ankieta #modameska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
JBFC - Szybkie pytanie i ankieta do Was mirki.

Jutro są dni miasta w którym mieszk...

źródło: comment_uxQwNDFWKikEA9t0R2zYp7rXDzolgdTm.jpg

Pobierz

Iść czy nie iść?

  • [Jestem różowym] Są spoko - idź w nich. 7.4% (106)
  • [Jestem różowym] Słabe gacie, weź długie. 4.4% (63)
  • [Jestem niebieskim] Są spoko - idź w nich. 43.3% (619)
  • [Jestem niebieskim] Słabe gacie, weź długie. 31.8% (454)
  • Sprawdzam. 13.1% (187)

Oddanych głosów: 1429

  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I teraz pytanie do Was, serio są aż takie złe? Mi się podobają i to moje ulubione krótkie spodnie. Mogę w nich iść, czy wedle rad dziewczyny ubierać długie dżinsy i smażyć jajecznicę?


@JBFC: brzydkie w #!$%@? ale #!$%@? to - zakładaj! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JBFC: A nie masz żadnych długich, niepotrzebnych dżinsów żeby obciąć i podwinąć? Pół godziny roboty i piękne sztany wychodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JBFC: Jeśli ta potańcówka to taka zwykła, wakacyjna potańcówka, to nawet nie myśl o męczeniu się w długich. Chyba, że chodzi o wesele. :D

A może nie o spodnie chodzi, tylko np. nosisz skarpetki do sandałów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JBFC: Wcale nie są takie złe, ale zależy od Twojego wzrostu. Mnie nie podoba się jak facet ma krótkie gacie za kolano.
Natomiast wolałabym wyglądać źle niż smażyć się w długich jeansach. Lepsze brzydkie spodnie niż spocona du*a :P
  • Odpowiedz
@tehSpirit: nie do końca, niektórzy faceci czasem naprawdę przesadzają z tym chodzeniem w starych ciuchac i trzeba im trochę pomóc, np. przypadkiem targając podkoszulek z dziurami pamiętający zeszłe tysiąclecie xD ale to tylko w przypadku ekstremalnie starych i brzydkich rzeczy.
  • Odpowiedz
@oooomakarena: nie mówię o takich przypadkach. Ale w sumie nie dopatrzyłem się niczego złego w tych spodniach, takie zwykłe są. Ale masz rację że faceci lubią chodzić w starych rzeczach do tego momentu aż całe się podrą albo tak zniszczą że nie da się ich założyć :D
  • Odpowiedz