Wpis z mikrobloga

Dzięki, więc pozostaje wymiana większej kwoty u nas i ewentualnie bankomat w razie braku. Pozostaje tylko ustalenie kosztów życia.
@Sarwol: ja wypłacałem z karty w PKO i z karty walutowej EUR z T-mobile (wyszło bardzo podobnie - gdybym miał kupować euro, to by wyszło to samo - ale akurat miałem). Z dziewczyną roktemu wydawaliśmy 150-250zł na dwie osoby codziennie ze wszystkim (jedzenie po knajpach 2-3 razy dziennie, marszrutki, taxy, samochody czasem wynajęte z kierowcą, noclegi itp).
@Maciejpn W tej kwocie noclegi w hostelach/prywatnie ? pokoje 2 os czy wielo ? Ogólnie opieram się na cenach podanych w przewodniku lonely planet. Planuję odwiedzić Batumi, Tbilisi, Kazbegi, Mestie, Uszuguli. Nie wiem czy wszystko zmieszczę (12 dni na miejscu ) bo dopiero jestem na początku etapu planowania przejazdów i czasu.
, Uszuguli. Nie wiem czy wszystko zmieszczę (12 dni na miejscu ) bo dopiero jestem na początku etapu planowania przejazdów i czasu.


@Sarwol: Byliśmy 15 czy 16 dni i jeszcze udało nam się w tym czasie zahaczyć o Signagi oprócz tego co pisałeś (gorąco polecam!). Uszguli - warto, pomimo drogiego dojazdu. Batumi przereklamowane, następnym razem w ogóle nie będę myślał żeby się tam pchać. Co do noclegów - różnie. W Tblisi
@MaciejPN Jeszcze pomęcze dwoma pytaniami. Noclegi warto rezerwować czy spokojnie można szukać na miejscu ? Jest jakieś inne miejsce lepsze od Batumi, żeby 2 dni posiedzieć nad morzem ?
@Sarwol: Szukaliśmy na miejscu jak i z bookingu z dnia na dzień. W Tblisi nie chciało nam się biegać za noclegiem, to zarezerwowaliśmy z góry, ale już w takim Gonio czy Mestii szukaliśmy na miejscu. Nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej na temat wybrzeża niestety bo Batumi zostawiliśmy na koniec a wcześniej cała reszta i nie było już czasu zmieniać (a i autobus w nocy na lotnisko w Kutaisi mieliśmy