Wpis z mikrobloga

Nie mogę wyjść z podziwu jaki na wykopie jest zaścianek umysłowy. Ludzie cieszący się z wyników referendum bo hehe UE musi zostać zniszczona. To nic że dzięki właśnie tej złej Unii potrafiliśmy doprowadzić do tego że nasz kraj się w dużo szybszym tempie rozwijał.

Gdyby spełniać zachcianki właśnie tej wykopowej elity to po kilku dniach Polski by nie było na mapie.

Banda oszołomów co liczy się dla nich bardziej ból dupy lewactwa niż stabilność UE która niwelowała różnice gospodarcze poszczególnych krajów.

#neuropa #brexit
  • 97
@Gruszka1992

Banda oszołomów co liczy się dla nich bardziej ból dupy lewactwa niż stabilność UE która niwelowała różnice gospodarcze poszczególnych krajów.

Oszołomem to trzeba być żeby w coś takiego wierzyć.
Jedne minusy wyjścia UK z UE to tymczasowa niestabilność na giełdach i to, że Niemców już ostatecznie nic nie będzie powstrzymywało przed budowaniem swojego imperializmu.
@Gruszka1992: Poczytaj sobie trochę o Unii i Lobbystach ;) i kto tak naprawdę kieruje Unią oraz rozdaje karty do Ustaw i Regulacji. Jedno z najwiekszych gówien jakie wprowadziło niektóre kraje w zapaść gospodarczą to wspólna waluta. I nie tylko w GB jest tendencja żeby wyjść z UE. Społeczeństwo Belgijskie, Francuskie, Niemieckie, Włoskie już też mają dość ;) już niedługo największy niewypał gospodarczy pójdzie w p**** i bardzo dobrze.
@Gruszka1992: Mówiąc ze dzięki Unii nie jesteśmy Koreą Północną to pierdzielnąłeś jak łysy grzywką o parapet xD ZAŚCIANEK UMYSŁOWY x2. Panu już podziękujemy. Jeśli chodzi o walutę to nie trzeba dowodów. Ceny produktów poszły bardzo w górę a pensje społeczeństwa wcale. Mieszkałem 15 lat w Brukseli i trochę wiem na ten temat. Skończyłem temat z Tobą ekspercie. Bo nie masz zielonego pojęcia o tym co się dzieje.