Wpis z mikrobloga

Wykop to zbieranina w pewnym stopniu życiowych przegrywów i debili. Wpisy typu "i co tam polaczki na emigracji?" czy "już się pakujecie?" piszą chyba dzieciaki, które mają koniec roku szkolnego i chcą zabłysnąć wśród rówieśników, albo ludzie z kompleksami, życzący rodakom jak najgorzej, bo "ja nie mam to się cieszę, że im się sytuacja pogorszy".

[ #brexit | #uk | #emigracja | #wykop ]
  • 45
  • Odpowiedz
@UberKatze: oni nie wiedzą, że przez Brexit ucierpi też Polska i kurs złotego, a i ucierpi również Polski eksport do UK, ponieważ produkty Polskie będą mniej atrakcyjne przez słabego funta.

No ale nie wymagaj od takich ludzi jakiegoś szerszego myślenia ;)
  • Odpowiedz
@sorek: Nie wiedzą też że nawet gdyby faktycznie (chociaż to póki co niemożliwe) wyrzucili Polaków, to oni sami również by ucierpieli bo nagle przybyło by im lekko licząc koło pół miliona konkurentów na rynku pracy (a ci ludzie prędzej czy później skończą gimnazjum i na rynek pracy wejdą). Dodaj sobie do tego z 2-3 mln Ukraińców i robi się jeszcze mniej ciekawie( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale
  • Odpowiedz
Kiedy można oczekiwać jakichś realnych zmian w kwestii wyjazdu do UK? Czy wakacyjny wyjazd do pracy będzie teraz niemożliwy?
  • Odpowiedz
czy ja wiem czy tak chwilowo, funt już od dłuższej chwili nurkuje. Teraz tylko lekko przyspiesza :)


@JestemCzolgiem: Od połowy kwietnia do początku czerwca leciał w górę więc jeśli kilkanaście dni to dla Ciebie dłuższa chwila to gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@UberKatze: Świetny komentarz w tym spamie trolli!
  • Odpowiedz