Wpis z mikrobloga

@a__s Samsung Galaxy Tab Pro, bodaj 8,2 cala. Wiem, że w znalezisku o zmianach ktoś wspominał, że lepiej czyta się wykop na smartfonie niż na tablecie. Literki są naprawdę bardzo małe. Mogę przesłać pełną specyfikację. Jeśli się da poprawić to byłoby super :)
@a__s: @kroxintu: Problem opisał 3 tygodnie temu @taxi20 i pozwolę sobie zacytować jego obserwacje z tego znaleziska

Znaleziska na Wykopie przeglądają również osoby z poważniejszym indeksem wiekowym. Nie tylko dla mnie problemem jest to, że w oficjalnej aplikacji (na tabletach), czcionka na głównej jest zdecydowanie za mała. Po otworzeniu głównej lub samego znaleziska, opis (spoiler) jest zrobiony zbyt małą czcionką a same komentarze niewiele większą.

Co ciekawe, problem ten
@kroxintu: Rozdzielczość 1600p jest dobra do filmów czy zdjęć, ale przy niedostosowanej apce to tragedia. Na 140 aplikacji tylko oficjalna wykopu ma z tym problem. Czcionka w moim 8.4 calowym tablecie ma obecnie niecałe dwa milimetry ()

@PieceOfShit: Zrobiłem roota w nowym tablecie, tracąc przy tym gwarancję ale to nic nie pomaga. Aplikacja nie wspiera powiększania czcionki.
Mam kombinować bo ktoś zamiata problemy pod dywan?

@