Wpis z mikrobloga

@swerve: Miałem szajsunga to zmieniałem romy, mam teraz LG G4, wszystko dobrze działa że nie trzeba takiej zabawy. Poza tym zablokowany bootloader mnie blokuje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@swerve: Cześć, miałem podobnie ale ostatnio nic nie może mnie zadowolić :/
Bardzo się napaliłem na nexusa 4 (optymalna wielkość ekranu) ale stary bateria kończyła sie o 17, gdzie była nowa po wymianie i mało uzywana w dzień... ale system wymiatał.

Możesz polecić co warto kopić do około 300 zł, tak żeby było na niego trochę modyfikacji i żeby ta bateria trzymała z 1.5 dnia....
  • Odpowiedz
@Shmit: nie do końca. Ja swojego iOS chętnie zamieniłbym na nexusa 4. Stosunkowo stary tel ale chodzi tak samo albo płynnej niż iOS mowię tu o customRomach. A kosztuje 350 pln w dobrym stanie.
  • Odpowiedz
@swerve: za każdym razem gdy kupowałem nowy telefon z androidem obiecałem sobie ze do końca gwarancji nie zrobię roota ani nie wgram jakiegoś softu. Po miesiącu już wygrywałem cyana
  • Odpowiedz
@PLAN_B: Nie mógłbym nikomu polecić telefonu do 300zł. Skończyłoby się na tym, że podwyższałbym progi cenowe aż do 1500 zł ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak z tych tańszych to polecam redmi 2 pro, można dostać już za jakieś ~500zł. Różowy ma i sobie chwali.

@paruweczka: Root sam w sobie nie przyśpiesza telefonu. Dodatkowo jeśli masz od Orange, to możesz sobie co najwyżej pomarzyć bo oni
  • Odpowiedz