Wpis z mikrobloga

Mirki rypła mi się lumia 900 z #windowsphone 7 jeszcze. Tzn rozładowuje sie bateria w ciągu 3h i nie wiem co z tym zrobić (moze juz czas na nowy telefon)

Mignęło mi że nie polecacie lumii 925, dlaczego?
No i też się zastanawiam jak to teraz jest z tymi systemami win 8, 8.1, 10?
Niestety jak kupiłem lumie900 to pół roku później zrezygnowali z update'u tej wersji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wiec troche bym chcial tego uniknac, ale z drugiej strony i tak nie lece w kosmos tym telefonem.

#bojowkawindowsphone
  • 11
@piachu raczej celuje w półkę do 500zł dlatego coś lekko używanego wchodzi w gre no i nie ukrywam ze 925 za 400zł od razu w oczy wchodzi...

@pluszowywonsz no własnie nie wiem czy przegrzanie mi nie wykończyło tej baterii :/

@kfasu no właśnie się trochę zastanawiam jak to z tym win10 w telefonie czy to dobrze śmiga? moja l900 przez 4 lata zawiesiła się może ze 2 razy na chwile, a ostatnio
@mango: Dzieki, ale w sumie az tak mi na zdjeciach nie zależy, tylko raczej na niezawodności i mooze troszke na aktualnych apkach

A dalej na w10 jest dobra nawigacja jak w 7 czy juz sie z tego wycofali?
@indianero: Z W10 w wydaniu oficjalnym miałem za Malo do czynienia żeby stwierdzić jednoznacznie ze telefon pracuje dobrze czy tez nie. Od przeszło roku mam insidera (fast ring) i rozmów z tym bywa. Ale tak to jest z testami.
Generalnie największy problem sprawia słownik (nie tylko w moim odczuciu).