Wpis z mikrobloga

@Drakalen: Jest tak jak mówisz. Opcja pierwsza to jest przy zakładaniu nowego konta, opcja druga to doładowanie istniejącego. Serio te 5 ojro taką różnicę ci robi? Paczka fajek i piwo.
  • Odpowiedz
A kto powiedział ze musisz wykładać realna kasę na abonament. Spokojnie jesteś wstanie zarobić tyle ISKow zeby kupić PLEXA w grze od innego gracza.
  • Odpowiedz
słyszałem, że ludzie marudzili, że farmiąc ISK na PLEXa to frajdy nie ma bo pracujesz by móc grać :P


@Drakalen: Bo taka jest prawda, PLEX jest teraz drogi a z jednym kontem i początkującą postacią farmienie na plexa szybko cię zniechęci do gry. Lepiej zarobione ISKi wydać na sprzęt do PvP na przykład :]
  • Odpowiedz
@Drakalen: Aż taki rozrzutny nie jestem :P Jak się umiesz zakręcić to kasy nigdy ci nie będzie brakowało a wręcz będzie się pomnażała jak jest wylogowany (handel)
  • Odpowiedz
@Dallevar: I see what you did there. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Refa wezmę tylko od kogoś, kto by mi jakoś pomógł ze startem. No kurde, w końcu na PLEXa można to wymienić jak kupię abo. xP
  • Odpowiedz
@Drakalen: Nie słuchaj tego wyżej :P Górnictwo jest nudne jak flaki z olejem. Prawdziwą adrenalinę daje PvP :D Jest polska korporacja szkoleniowa która przyjmuje każdego, warunek to zrobienie tutoriala. Nazywa się Unseen Academy. Jak masz jakieś pytania to zadawaj w tagu, mam co prawda zawieszone konto od kilu miesięcy, ale śledzę EvE i często wracam.
  • Odpowiedz
@Drakalen: Nie rozszerzałem. Postać robiłem w 2008 roku, gram takimi falami, czyli pogram rok, później kilka miesięcy przerwy, znowu pogram kilka miesięcy i tak w kółko. Na dłuższą metę EvE to pożeracz czasu :D
  • Odpowiedz
@3mielu: A umiejętność czytania ze zrozumieniem to nie opanowałeś??
Każdy robi w EvE to co lubi. Jedni PvP inni eksploracje a jeszcze inni siedzą w Jita na markecie.
  • Odpowiedz
@Drakalen: Asteroidy są wszędzie, nie trzeba ich specjalnie szukać :P A te które się naprawdę opłaca kopać są w rejonach galaktyki gdzie szybko zginiesz. Oczywiście możesz zapisać się do korpa który posiada tam tereny i ich broni. Zresztą. Sam spróbujesz to zobaczysz co ci przypasuje najbardziej.
  • Odpowiedz
@Drakalen: Nie rozszerzałem. Postać robiłem w 2008 roku, gram takimi falami, czyli pogram rok, później kilka miesięcy przerwy, znowu pogram kilka miesięcy i tak w kółko. Na dłuższą metę EvE to pożeracz czasu :D
  • Odpowiedz