Wpis z mikrobloga

@Sajdyk_pl: Chciałbym się podzielić zapytaniem dotyczącym #pocztapolska.

Zamówiłem na #ebay przesyłkę z #chiny, która do kraju dotarła w 6 dni i od tamtej pory (dzisiaj mija 2 tygodnie) leży w #werwarszawa ...

Macie jakiś sposób postępowania w takiej sytuacji?

Więcej szczegółów znajdziecie na moim blogu w tym wpisie - Poczta porwała mi paczkę :/. A poniżej screen ze śledzenia.
#chinskiecuda
Sajdykpl - @Sajdykpl: Chciałbym się podzielić zapytaniem dotyczącym #pocztapolska. 
...

źródło: comment_rtmG8LTeFkGrj01Lq4Dy7lU3iGRO1WyR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@MichalQ20
Dowiadywałem się. Pani z infolinii poinformowała mnie , że przesyłka jest w WER Warszawa i nic więcej nie jest w stanie ustalić.
Co śmieszne. Zasugerowała abym poszedł sprawdzić na pocztę w mojej miejscowości czy przesyłki tam na mnie nie czeka....
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl a co miała ci powiedzieć jak listy polecone nie posiadają śledzenia w Polsce? Po statusie nadejście do wer następny status to przekazanie do doręczenia. Idź na pocztę i niech szukają.
  • Odpowiedz
@MichalQ20
Może się mylę, ale chyba jednak polecony jest śledzony.
No dobrze, pójdę na pocztę, ale czuję, że usłyszę, że przesyłka jest w WER Warszawa i aby tam interweniować... i tak będę odsyłany w kółko...
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl: Wystarczy wejść na stronę śledzenia to masz napisane

W przypadku listów poleconych mogą być wyświetlane informacje o dniu nadania i doręczenia przesyłek, bez drogi ich przemieszczania.
  • Odpowiedz
@MichalQ20
Przesyłka dzisiaj została przetransportowana z Warszawy do miejscowości koło mnie. Pewnie jutro zostanie doręczona.
Mimo wszystko zadziwia mnie czas jaki to trwało :/
  • Odpowiedz