Wpis z mikrobloga

Mircy potrzebuję pomocy/rady przy zakupie roweru. Konkretnie szukam czegoś z rodzaju rowerów MTB, na 28' pokroju marek tj Kross czy Trek, cena to od 1500 do 2300, nie mam jakiś wygórowanych wymagań, rower musi mi się podobać, podrzucicie jakimiś propozycjami?
Byłem w jednym sklepie do tej pory, sprzedawca polecił mi Trek Marlin 5, jak na cene 2099 nie była to rewelacja i wiem, że za tę cenę spokojnie mogę kupić coś lepszego, tak mi się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #kiciochpyta
  • 4
nie mam jakiś wygórowanych wymagań, rower musi mi się podobać


@starykartofel: prychłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedź do tesco, coś znajdziesz ( )

Szukaj po osprzęcie, to jest najważniejsze w rowerze za tą kasę. koplet alivio raczej, deore jak już to pojedyncze znajdziesz (tylna przeżutka tylko, reszta pewnie jakiś badziew). Rozmiar określ konkretnie, ramy i kół.
kolor to serio jest najmniej istotny
@sebawo: nie chodzi mi tu o kolor, po prostu chciałbym poznać propozycje rowerów od osób, które chcą mi pomóc i które się w tym temacie znają. rozmiaru ramy nie powiem, bo sam nie wiem jaki będzie dobry, jeśli w tym pomoże mój wzrost to mierzę 175 cm.
@starykartofel: musisz przymierzyć, bo jedni producenci robią rami 18 i 20 cali, a inni 19 i 21. Od tego zależy co Ci doradzić jeśli chodzi o rowery.
Zobacz sobie firmę Northtec, mają kilka modeli mtb. Kross hexagon, kross level jakiś, nie wiem w których są koła 28.
Każdy producent ma rower w jakimś przedziale cenowym, 2k to tak akurat.
Polecam roweroweporady.pl i 'jaki rower do 2000PLN' ( ͡° ͜ʖ