Wpis z mikrobloga

Wiesz co to ostracyzm społeczny?


@Naxster: Wiesz, że w ten sposób, przy pomocy takich działań promocyjnych ludzie nie zmienią swojego nastawienia? Gdyby to było robione bardziej subtelnie, mniej nachalnie... Jak coś jest narzucane publice, i nie ma to powszechnej akceptacji to publika ta jeszcze bardziej robi się wrogo nastawiona do danej kwestii.
@mroznykasztan: Yhm. Malutkie serduszko w rogu ekranu koło loga jest narzucaniem się.
Filmiki, DOBROWOLNIE włączane przez użytkownika, na których osoba mówi, że nie wstydzi się swojej orientacji są nachalne.
YT "narzuca" użytkownikom możliwość obejrzenia grupy materiałów dodatkowych.

Proszę cię, tak po ludzku, przestań #!$%@?ć. Bo obaj dobrze wiemy, o co tu chodzi. Dokładnie identyczna akcja "nie wstydzę się bycia spawaczem" nie wzbudziłaby NAJMNIEJSZEJ reakcji. Tu nie chodzi o treść. Tu chodzi
@PuffinusGravis: Np. w USA czarni są tak prześladowani, że proporcjonalnie popełniają najwięcej przestępstw i pobierają najwięcej pomocy od państwa. Wiesz, że najczęstszą przyczyną zgonu czarnego w USA jest inny czarny?
@Naxster: >Jak jesteś prześladowaną mniejszością, której połowa wypoku najchętniej spuściłaby #!$%@?, a co najmniej powiedziała, żebyś siedział w piwnicy i udawał hetero be jesteś paskudnym wynaturzeniem... to tak masz "trochę" większe podstawy głosić, że nie jest ci wstyd być sobą.

W jaki sposób jest to "prześladowana" mniejszość. ?
@Grewest:

W jaki sposób jest to "prześladowana" mniejszość. ?

Jeżeli zadajesz tak idiotyczne pytanie to albo jesteś niewyobrażalnie głupi, albo ślepy, albo najzwyczajniej w świecie trollujesz. Wystarczy poczytać komentarze, np. w znaleziskach i zobaczyć z jaką pogardą ludzie tutaj odnoszą się do tej mniejszości, większość tego typu komentarzy na szczęście usuwa moderacja.
@Grewest: Nie odnoszą się do homseksualistów. Popatrz na obrazek z całującymi się gejami w gorących. Popatrz na obraz pary osłaniającej się parasolem od tęczy (acz konkretniej komentarzy bo obraz można interpretować), możesz znaleźć mój post, możesz znaleźć w nim post do którego się odnosiłem.

zresztą nawet w cytowanym fragmencie masz " której połowa wypoku najchętniej spuściłaby #!$%@?, a co najmniej powiedziała, żebyś siedział w piwnicy i udawał hetero be jesteś paskudnym
Malutkie serduszko w rogu ekranu koło loga jest narzucaniem się.


@Naxster: Skoro taka jest reakcja społeczeństwa to może jednak coś w tym jest?

Tu chodzi o to, że "homosie" nie siedzą pod butem.


@Naxster: Pod czyim butem? Mówiłem już, że wszelka dyskryminacja ze względu na orientację seksualną jest karana.
Spójrzmy na przykład z drugiej strony - jak byś zareagował na faceta, który przy pierwszym kontakcie z Tobą powiedział: "Cześć! Jestem
Skoro taka jest reakcja społeczeństwa to może jednak coś w tym jest?


@mroznykasztan: Taka jest reakcja polskiego prawictwa. Znajdź mi na 9gag choć jeden post o serduszku...
Na kwejku były chyba łącznie dwa posty. Jeden taki komasujacy gównoburzę.
Gdzie jest naprawdę największy ból dupy? Na wypoku. Prawackim wypoku.

Mówiłem już, że wszelka dyskryminacja ze względu na orientację seksualną jest karana.

Yhm, czyli jak po osiedlu rozniesie się, że jesteś pedofilem, to
skoro sama tęcza już jest uznawana za propagandę.


@Naxster: tęcza ma 7 barw. Serce youtubowe 6

Nie odnoszą się do homseksualistów. Popatrz na obrazek z całującymi się gejami w gorących. Popatrz na obraz pary osłaniającej się parasolem od tęczy (acz konkretniej komentarzy bo obraz można interpretować), możesz znaleźć mój post, możesz znaleźć w nim post do którego się odnosiłem.


Wykop to podobno korwin-land a korwin nie ma nic do "homosiów" tylko
tęcza ma 7 barw. Serce youtubowe 6


@Grewest: Trzeba ostrzec przedszkolaki bo jak się rąbną... uu to będzie propaganda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykop to podobno korwin-land a korwin nie ma nic do "homosiów" tylko do "gejów"

No to najwyraźniej nie jest korwinlandem...

A serce jest bo jest ProudWeek a nie bo Orlando

@MissCthulhu

bycia biseksualną

Ty wynaturzony błędzie natury, jeszcze się cieszysz z bycia nienorm... czekaj
@Woockashek: przecież to żadne osiągnięcie, z czego tu być dumnym? jesteś dumny z tego, że nie obciągasz kolegom? albo z tego, że akurat urodziłeś się białym mężczyzną? cała ta afera z promowaniem lgbt i akcje zwrotne heteroseksualnych bojówek xD jest żałosne
Na wypoku. Prawackim wypoku.


@Naxster: Co tu robisz w takim razie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A powiedzenie "Cześć! Jestem Maciek, jestem heteroseksualistą. Masz mnie akceptować i tolerować" brzmi lepiej? Rozsądniej?


@Naxster: Brzmi tak samo dziwnie.

Nie jestem homofobem, ale także nie jestem, że tak to nazwę, "homoentuzjastą" (istnieje w ogóle takie słowo?). Nie twierdzę, że obecna sytuacja jest idealna, ale także nie popieram wszystkich postulatów tej
należy Ci się więcej

@duskhorizon: idealne podsumowanie lewackiego bydła!


@joyko: No raczej nie. Przykład : "mam prawo - z racji bycia hetero chodzić ze swoją wybranką za rękę a pedały to już niech się chowają w zaciszu swojego domu"

Nie widziałem jeszcze żadnego homosia który twierdził by, że to oni mają większe prawa do okazywania uczuć niż heterycy. Ludzi obrzydza to co widzą na paradzie równości, że zgorszenie i sodoma.