Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jedna z wielu stron oferująca pomoc dla plusujących (,)


@ziel_ar: Wklejasz link „pomoc-w-alkoholizmie”, a tam jakieś #!$%@? o wychodzeniu z nałogu i zupełnie nic, co pomogłoby w alkoholizmie.
fanatycznymi weganami


@glutenfree: Fakt, wmawianie komuś, że weganizm jest taki ekstra jest szkodliwe, podobnie zresztą z crossfitem, ale jak sobie po prostu są weganami czy ćwiczą crossfit to co to komu szkodzi.
Ehhh wrzucenie jednego, głupiego, nie stworzonego nawet przez siebie obrazka do neta to wielka odpowiedzialność. No ale co zrobić jeśli jest się uzależnionym od internetu? Jedyne co pozostaje w tej chwili to pić i się nie przejmować komentarzami. ;)
@Dutch: > Tylko Team Miodek & Team Bralczyk

Ja tak tylko wtrącę, że Bralczyk jest większym liberałem językowym niż Bańko. Bańce po prostu czasem się nie chce i macha ręką na dziatwę siłującą się z językiem ojczystym;)
Bralczyk za to lubi popłynąć w wywodach czasem dochodząc do absurdalnych wniosków, ale właśnie za tę skłonność do upajania się własnymi słowami (nawet jeśli zwykle prowadzi na manowce) absolutnie go uwielbiam:)
@rdza:

Ja tak tylko wtrącę, że Bralczyk jest większym liberałem językowym niż Bańko.

Może i tak być. Wciąż, Bralczyk, mimo radiowej urody, sprawia na mnie wrażenie gościa mocno ogarniętego i ostrego jak brzytwa. Podczas gdy Bańko to dla mnie taki wujaszek-gawędziarz z polskiego weselicha, co to lubi się popisać erudycją, a wypisuje czasem przy okazji merytoryczne herezje :)