Wpis z mikrobloga

@itakusunekonto: to samo za taką samą kasę na czas nieokreślony
@UowcaTroli: pewnie odezwali się tak samo jak do mnie :) z 85zeta i umowy na czas nieokreślony dostałem ofertę na 89zl na dwa lata. Za trzecim razem zaproponowali 85zl na dwa lata :D
@itakusunekonto: Koniecznie złóż wypowiedzenie usług i czekaj na kontakt od działu utrzymania (a jak nie będzie to dwa dni przed końcem sam dzwoń i proś o połączenie z działem). Negocjuj stawki z WRU XX, będziesz płacił połowę tego co płacisz jak dobrze ponegocjujesz. Więcej można poczytać w wątkach na telepolis i mediaswiat.
@Cruel: To słaby z Ciebie negocjator. Za każdym razem składa się wypowiedzenie i czeka na odzew działu utrzymania klienta, który ma większe możliwości rabatowania od zwykłego BOK. 100% skuteczność.
@itakusunekonto: pogratulować umiejętności negocjacyjnych kolegom, ale jak się nie ma alternatywy i oni o tym wiedzą to raczej jest krucho.
Można wypowiedzieć umowę, bo dla nowych jest znacznie taniej/szybciej - ale przerwa w dostawie musi być 3 msc, żeby móc skorzystać z promo dla nowych klientów.
Choć mi sami zwiększają prędkość do 120 z 30 od lipca.