Wpis z mikrobloga

@marcinzwwa: Nie potrafiłem się przyzwyczaić do tego wide'a, a dwa monitory z pivotem trochę lepsze do webdevu. Lepiej mi się organizowało taką przestrzeń + trochę więcej pixeli.
@Pytoo: wlasnie musze przejechac sie do sklepu i fizycznie go ogarnac jak to wyglada, bo tez troche czuje, ze moze mi nie podejsc, ale sama mysl ze jeden monitor zamiast dwoch robi robote.
@marcinzwwa: ja miałem płaskiego LG 34 i też wrócił, ale przez jazdy z jakością. Podświetlenie mega nierówne, zwłaszcza na brzegach i kilka bad pikseli. Miałem kupić zakrzywionego Della, ale ostatecznie skończyłem na 27" U2715H z zamiarem dokupienia drugiego, ale jakoś tak zostałem z jednym bo się z wszystkim mieszczę na ekranie.
@marcinzwwa: Mam monitor LG 34UC97 i sobie chwalę. Sprawdza się świetnie w grach (duży FOV), przy oglądaniu filmów (brak czarnych pasków), w photoshopie (dobrze można sobie rozplanować obszar roboczy), czy też w gamedevie.

Jeśli jednak chodzi o webdev to lepiej już wybrać konfigurację z trzema monitorami. Dzięki temu można mieć na jednym monitorze jakieś IDE, na drugim podgląd strony, a na trzecim otwartą dokumentację.

Monitor 34" nie daje takich możliwości, można