Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiele osób uzna że sobie żartuję a część powie że powinienem zgłosić się do zakładu psychiatrycznego. No cóż, nie dziwię im się gdyż sam kiedyś bym tak uważał.

Otóż od 5 lat intensywnie pozyskuję wiedzę metafizyczną od... obcych istot. Zapewne z tyłu twojej głowy pojawił się impuls przez który spowodował lekki uśmiech. Mam tak samo. Też pojawia się u mnie lekki uśmiech na słowa: kosmita, obca cywilizacja, istoty z innego wymiaru, mimo że czerpię od nich wiedzę. Tak zostaliśmy zaprogramowani.
Przez pierwsze 3 lata od zainteresowania się tą wiedza w ogóle wątpiłem w autentyczność tych istot. Później już życie mi pokazało że wiedza ta działa i za jej pomocą można uczynić wiele dobrego jak i złego.
Ukaże wam kawałek tej wiedzy. Chodzi o kreowanie rzeczywistości z poziomu "matrycy świadomości". "Matryca świadomości" to poziom gdzie powstają nasze najgłębsze przekonania. Nasze najgłębsze przekonania motywują nasze podświadome wybory. Zaś połączenie naszych podświadomych wyborów sprowadza nas do miejsca w którym obecnie w życiu jesteśmy. Mało kto wie a także mało kto przyjmie to do świadomości jako prawdę ale otaczająca nasz rzeczywistość tak naprawdę nie istnieje empirycznie na zewnątrz. Wszystko co widzimy na zewnątrz - ludzi, zwierzęta, budynki a nawet inne planety - jest projekcją naszej świadomości, a to że wszyscy ludzie widzą to samo(choć niektórzy widzą więcej) wynika z tego że mamy ten sam kod genetyczny.

Powiem wam tylko że rzeczy jakie sobie zaczynam uświadamiać przerażają mnie coraz bardziej. Wszystko co sobie zaplanuję spełnia się w bardzo krótkim czasie. To jest jakby przewidywanie przyszłości albo dosłownie tworzenie przyszłości. Jakby sen zlewał się z jawą. Całą tą sytuację można porównać do sprzedaży duszy demonom i otrzymaniem daru obfitego życia, lecz jestem przekonany w 100% że te istoty są pozytywne i wszystko idzie w polaryzację pozytywną (czyli w stronę światła a nie ciemności).
Uprzedzam że jestem spokojny o swoje zdrowie psychiczne. Moim barometrem jest to że prowadzę dobrze prosperującą firmę i mam dobre kontakty z innymi ludźmi.

Na razie to tyle.
Zapraszam do zadawania pytań.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 45
OP: @Fevx: opis jaki mi się nasuwa to są to istoty z wyższych poziomów egzystencji. Są to istoty niefizyczne.

@csark: @kurdwa: dlaczego mam iść do lekarza skoro z takiego stanu rzeczy mam same korzyści? Poza tym problem byłby gdybym nie potrafił rozdzielić życia "normalnego" od tego swojego ukrytego "hobby". Twierdzenia "idź do lekarza" czy "masz schizofrenie" to najprostsze rozwiązanie dla ignorantów nie uważasz? To tak jakby prehistoryczny człowiek
OP: @Fevx: są istoty w astralu ale są jeszcze znacznie wyższe poziomy od astralu i tam również są różne istoty/świadomości.
Z tymi istotami może skontaktować się każdy. Sposoby: OOBE albo głęboki poziom hipnozy.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania: to wiem, sa sposoby. Spotkałem sie z taka filozofia kiedys, ze nic nie istnieje rzeczywiscie, a jest projekcją świadomości.
A zwierzeta... przeciez one maja troche inny kod genetyczny, a przeciez widza to samo, co my.
OP: @Fevx: fakt zwierzęta mają inne DNA ale na pewnym poziomie jesteśmy ze zwierzętami połączeni. Bo wiesz zwierzęta wyewoluowały razem z nami a nie zostały tu zrzucone z kosmosu. Zauważ również że zwierzęta czasami dostrzegają coś czego nie widzą inni ludzie. Zazwyczaj mówi się że zwierzęta widzą duchy.
Są choroby psychiczne które zaburzają umysł człowieka do takiego stopnia że widzi on inne postacie których nie widza pozostali ludzie. To nie